Metalurgia Fest

METALURGIA FESTIVAL vol. 3
Polná, Polenský klub
https://www.facebook.com/klub.polna/
Pátek 2. 12. 2022
Bude překvapení, zůstaň ve spojení!!!!
Konečně! METALURGIA FESTIVAL se vrací v plný síle s pořadovým číslem 3, připravený vám vidlema rozčísnout hřebínek a náručí plnou metalu vám setnout temeno hlavy! Necháš se skalpovat a ještě rád, protože tahle show nemá obdoby a opět jsme pro vás vybrali to nejlepší z českýho metal/punku – černotu a bahno, násilí a dřevno, pulzující energie, pot a krev, lebky a hnáty, a struny napnutý k prasknutí! Čekají na datum s velkým písmenem D na začátku – 2. 12. 2022!!!! Tento den ve 20:00 započne tato brutální a nekompromisní seance v Polné, ve starém a dobře známém Polenském klubu, jehož dveře vězí uprostřed hradební stěny nad rybníkem Peklo! Jak příznačné! Takže buďte tam, připravení se nechat sejmout pěticí bombastických kapel, připravení na nehoráznou pařbu a kalbu! Ostrý lokty a nasranost s sebou, pivo bude! Odpočítávání právě začalo!
Hrají:
DEATH CULTURE DEPRIVATION
(raw hardcore punk / Herálec)
(https://deathculture.bandcamp.com)
A začneme punkově! Tahle ostrosrst se zpěvačkou v čele nás semele svým jedovatým surovým dřevním hardcore punkem s depresivními texty, ostrou kytarovou stěnou a Poison Ivy feelingem! Pojď si cucnout týhle dobroty a bacha na břečťan! Jestli to dáš, tak už dáš všechno!
DEVIANCE
(old skull thrash metal / Brno)
(https://deviance.bandcamp.com)
Tihle borci z Brna nám přivezou svůj skvělej thrash metal alá METALLICA na Ride the Lightning, perfektní zpěvy i sóla, hutný kytarový motivy, a porci řezavejch riffů a kotel moshe! Tak hoď poleno do Viadrusu, vypni doma telku a tátu v džísce vem s sebou! Nebudeš litovat!
PRŮMYSLOVÁ SMRT
(extreme maniac hardcore grind / Jihlava)
(https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/…/pedagog…)
Místní borci! Ano, je to tak – kořeny týhle kapely leží v Polné a po velice dlouhý době se tahle nekompromisní cháska ukáže v Polné a okolí v plný síle jak na pódiu tak na baru! Originální metal grindcore thrash blast beat punk attack se zvukem jak kovadlina puštěná do výtahový šachty a stejně tak ostrou hrou a live show! Magor zpěvák a borci, co prostě umí skládat riffy – tohle je trademark Made by Průmyslová smrt! Přijď hodit očko a odejdeš bez něj! Neuvěříš!
FAÜST
(dirty thrash metal / Praha)
(https://faustxthrashingdoom.bandcamp.com/…/tinnitus…)
A je to tady! Konečně tahle partička neznabohů a úchylů zavítá na Vysočinu, a buďme rádi, že právě k nám! FAÜST hrnou nekompromisní thrash metal útok ostrej jak břitva, která je lehce pocákaná krví z heavy a doom metalu a taky pár kapkama z kůzlete punku! Borci jsou krom toho, že jednou jak mašina i neuvěřitelně vtipní, takže věříme, že jejich ostrovtip i ostrothrash ti komplet zacelí hlavu rozjebanou po celým týdnu z práce! Garance spokojenosti zákazníka řešíme na vstupu!
NARCOSA
(death metal crust punk / Praha)
(https://narcosa666.bandcamp.com/album/narcosa-ep)
A poslední pán na holení a akci uzavře NARCOSA! Špinavej punkovej death metal se silným odkazem na kultovní kapely jako BOLT THROWER nebo SACRILEGE s agresivním Havranem svíjícím se jako v posledním tažení do poslední bitvy na vokále a se Zebrou na kytaře – neděláme si srandu! ? ? Tihle borci do nás napumpují pár nekompromisních valivých temp a postaví hutnou špinavou kytarovou stěnu, kterou rázem srazí a dodělají nás! A pak už jen – kalba!
Dotazy na:
mipunk@seznam.cz
nebo na:
https://cs-cz.facebook.com/prumyslovasmrt/
Klub zůstane otevřen do prvních ranních spojů, no stress!!!!
Pokud budeš potřebovat, dáme ti číslo na taxíka!
Zvuk bude skvělý jako vždy!
Vstupný – akorát!