NEGATIVE APPROACH debutují v Brně, publikum rozehřejí REPELENT SS a VOLE

NEGATIVE APPROACH (USA) + REPELENT SS + VOLE
23.7.2019
Brno @ Kabinet Múz

NEGATIVE APPROACH (USA)
Legendární kapela Negative Approach, která po boku kapel Black Flag a Minor Threat lze označit za pionýry amerického hardcoreu, přijíždí poprvé do Brna. Vznikly v roce 1981 v americkým Detroitu, jednom z nejneutěšenějších měst v Americe. Svoje hudební DNA ovlivněné zvukem The Stooges a MC5 a životní frustraci a zoufalství přetavili v hlučnou, rychlou a nenávistnou hudbu. Oproti výše zmíněným kolegům, celá detroitská scéna byla však přímočařejší, násilnější a zkrátka víc lopata. První singly a album vyšly jako jedno z prvních titulů na legendárním detroitském vydavatelství Touch and Go, které se vzápětí stalo jednou z nejzásadnějších líhní nezávislé hudby. I za velmi krátkou dobu existence kapely, která se datuje mezi roky 1981 – 1985 stihli nahrát skladby, které se po letech staly bez přehánění zlatým fondem amerického HC a které zaslechnete hrát v tisíce garážích i na velkých pódiích vyhlášených celebrit po celém světě.
Druhá kapitola kapely se začla psát při příležitosti oslav 25 let existence labelu Touch and Go a následné nabídce Thurstona Moora (Sonic Youth), aby si NA zahráli po boku The Stooges a MC5. Zpěvák John Brannon tehdy postavil kapelu novou, se kterou vydal i nový singl na Taang! records. Úterní červencový klubový koncert ve společnosti hitů jako „Pressure“, „Can´t Tell No One“ nebo „Ready to Fight“ zaručuje, že Kabinet se v poklidném prázdninovém čase stane opět jadernou elektrárnou!

REPELENT SS
Skandál, zlej HC a personální propojení Moravy a Prahy. Výsledkem je rychlý, drtivý HC v duchu kanadské školy let 90tých (stopy vedou k Left For Dead, The Swärm, Acrid), s krátkou stopáží a skvělými texty. U jejich vystoupení si můžete být jisti, že nic nebude jako před tím. Čistá zkáza, Brutální živočich a zaměstnanci Drutěvy by vám mohli vyprávět.

VOLE
Nikdo Vám nemůže dát tolik co Vám Vole dokážou slíbit. Továrna na hluk i neplechu, kterou nezastaví ani vlak. Z propojení punkového a AVU světa nemůže vzniknout nic „hezkýho“ a tak už se náramně těšíme na druhou velkou desku, která pomalinku začíná kopat.

Více info: http://theshullins.blogspot.com/

fb event: www.facebook.com/events/593356337821086/
Předprodej: https://bit.ly/2XqRjV2

Vložil: Buky
27.06.2019