NEIGHBORHOOD BRATS z Kalifornie zahrají v Brně

NEIGHBORHOOD BRATS (USA) + RÜBÄNÏSKÖ (Sk) +  PRŮMYSLOVÁ SMRT
29.4.2018
Brno @ Kabinet Múz


NEIGHBORHOOD BRATS (melodický HC/punk, USA)
Zlatá éra amerického punku, nespoutaná HC divokost raných osmdesátých let a dominantní melodický ženský vokál. Kalifornští Neighborhood Brats odráží v sobě atmosféru tamních mejdanů, pokrytectví punk scény i kolem zuřící gentrifikace. Na svém kontě mají nespočet singlů a nahrávek na respektovaných vydavatelstvích jako Deranged, Dirtnap, Taken By Surprise records. Od samého začátku stojí za kapelou nerozlučná dvojice zpěvačka Jenny Angelillo a kytarista George Ragrem, kteří jsou v průběhu existence posíleny o členy a členky spřátelených spolků jako Tørsö, Swingin‘ Utters, Cobra Skulls, Clorox Girls,… Za své divoké a nespoutané koncerty vysloužila zpěvačka Jenny v recenzi pro Vice Magazine označení „the female Henry Rollins“. Ta jen suše dodala „že je jen tanečnice, která chce hlasitě křičet“ a to také vysvětluje fakt, proč přešla od baletu k punku. Ve své hudbě Neighborhood Brats zrcadlí melodický punk ze západního pobřeží, garážovou špinavost, rock´n´rollovou hitovost a respekt kapelám Black Flag, Avengers, Stooges, Runaways.
https://neighborhoodbrats.bandcamp.com
video: https://youtu.be/4fqT-R2FC9A

RÜBÄNÏSKÖ (nihil HC/punk, SK)
Přímočarý, hitový, rychlý a proklatě sarkastický nihil HC/punk. Dáša Fon Fľaša a jeho gang z kořeny vetkanými v temných lesích Malé Fatry zpátky v Brně.
https://burinarecords.bandcamp.com

PRŮMYSLOVÁ SMRT (fast, Jihlava)
Už 15 let Jihlava a nejbližší okolí zažívá vibrace způsobené čtveřicí, která svoji energii vložila do rychlého hardcoreu. Ten je upečen z prvotřídních ingrediencí, čítající v tajném poměru fast core, extreme hardcore a zasněžen hoblinkami 80´s crossoveru. 
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/invaze-zm-n

fb event: www.facebook.com/events/187316601880415

Další koncert:
29.6.2018 Brno – Kabinet Múz
THE WAR GOES ON (DK,ex-No Hope For The Kids)
BARAKA FACE JUNTA (PL)
INNOXIA CORPORA

Více info: http://theshullins.blogspot.cz