Největší hardcore tour se po roce vrací do Brna – PERSISTENCE 2020

Persistence 2020
GORILLA BISCUITS (USA) + AGNOSTIC FRONT (USA) + H2O (USA) + STREET DOGS (USA) + WISDOM OF CHAINS (USA) + BILLY BIO (USA) + CUTTHROAT (USA) + COUNTIME (USA)
22. 1. 2020
Brno @ Sono

Základy brněnského Sona prověří skvělá sestava kapel v čele s GORILLA BISCUITS a AGNOSTIC FRONT!

Žádnému fanouškovi hardcore a hardcore-punku není třeba Persistence tour představovat. Největší žánrový putovní kolos se již od roku 2005 na koncertním poli pro fanoušky stal jistotou a naprostou povinností. Však za ty roky taky hostil všechny „nej“ kapely: SICK OF IT ALL, MADBALL, TERROR, SUICIDAL TENDENCIES, BIOHAZARD, HATEBREED, HEAVEN SHALL BURN, MUNICIPAL WASTE a mnoho mnoho dalších. Persistence však letitě neomílá pouze tradiční zástupce, ale přináší do sestavy každoročně i nováčky. Letos tomu není jinak.

Jedním z headlinerů jsou hardcore/punkoví GORILLA BISCUITS z New Yorku. Ti měli zásadní vliv na tisíce dalších kapel po celém světě. Jejich poctivý a neposkvrněný přístup na koncertech rozdává stejně intenzivní energii jako v době, kdy vyšla jejich první nahrávka. Druhým headlinerem jsou kmotři hardcore AGNOSTIC FRONT! Za jejich téměř 40-letou kariéru snad ani není možné, že by existoval fanoušek harcore, který s nimi před podiem v moshi ještě neodzpívával texty. A že Agnostici stále nestárnou, potvrzují hned názvem nového alba „Get Loud!“ – tihle „dědci“ jedou furt na plný plyn!

Dalšími dobře prověřenými v sestavě je vždy skvěle naladěná pětice H2O, která od začátku 90. let svou značku posunula mezi nejzvučnější v žánru. Ať už je to energickým a inspirativním zpěvákem Tobym, nebo pozitivním a optimistickým nábojem, kterým tato melodic hc-punk parta z NY/LA oplývá. Zvučné jméno mají pro své silné, chytlavé a funkční písničky STREET DOGS z Bostonu. Jedna z nejlepších amerických punkrockových kapel posledních 25 let mezi publikem a pódiem pokaždé vytváří až viditelné jiskření doprovázené hromadnými sing-alongy s frontmanem, co je na každém podiu jako doma. Na Persistence bude vzácná příležitost vidět je opět v Evropě! Když se řekne Billy Graziadei, každému před očima vytane kytarista a tvář Biohazard. Billy, srdcař každým coulem a nezamrzlý skladatel zapuštěný v old-school NYHC, přiveze svou nabušenou a nekompromisní úderku BILLY BIO.

Poslední trio kapel představují WISDOM IN CHAINS z Pensylvánie, kteří do Evropy jedou poprvé představit desku „Nothing In Nature Respects Weakness“, mix hip-hopu a hardcore dovezou CUTTHROAT, kdežto COUNTIME čistý hardcore z LA.

Persistence tour je již 15 let zárukou toho nejlepšího a kdo na něm nikdy nebyl, jako by dosud nic nezažil. Jeho organizátoři totiž nenabízejí jen balíček nabitý hromadou kapel, ale celkově nezapomenutelný zážitek v pečlivě vybrané společnosti. Právě na takovýchto koncertech se nikdy necítíte sami a jste skutečně součástí jedné velké „hardcore rodiny“!

Gorilla Biscuits: https://youtu.be/UMkdLe9-Bck
Agnostic Front: https://youtu.be/ebBjGp7QOGc
H2O: https://youtu.be/gcxx95QSsZ4
Street Dogs: https://youtu.be/qQWobv8swkg
Wisdom In Chains: https://youtu.be/FqQye1KUiXM
Billy Bio: https://youtu.be/rcEREwqScCs
Cutthroat: https://youtu.be/uw_z-BAdAI0
Countime: https://youtu.be/qlx9j_tmuF0

FB event: www.facebook.com/events/379649266078383/
předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/303

Vstupenky dále k dispozici v INDIES a předprodejních sítích TICKETPORTAL, TICKETMASTER a GOOUT.

Vložil: Buky
09.01.2020