Německé kapely CANINE a ALIA v Liberci podpoří DAERRWIN a CUMULONIMBUS


CANINE (Ger) + ALIA (Ger) + DAERRWIN + CUMULONIMBUS

10. listopadu 2018
Liberec @ zkušebna Široká ulice

THIS WILL DESTROY YOU na této akci nevystoupí, ale klidně bychom tak mohli tento večer pojmenovat! Pro tento večer přivezeme vytříbený výběr kapel, kolem kterých bylo, je a nebo ještě bude hodně rušno!

CANINE (hardcore punk, Německo)
Canine je energická parta z Frankfurtu, která právě vydala svojí první desku „Bleak Vision“ (bacillus records), takže než vyrazíte, rozhodně si to najeďte na Spotify. Trochu jsme přemýšleli, jestli jim bude stačit prostor – při koncertech jich totiž bývá doslova plný klub. Converge, Gallows, Refused, neuvěřitelná energie a k tomu technická preciznost… už asi víš co tě čeká…
https://caninepunk.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/caninemusic/

DÆRRWIN (post black – shoegaze)
Loni vydaná deska „Uv’Derekh“ (MetalGate records), evropské tour, Brutal Assault… je potřeba psát víc? Blackmetalové pasáže se střídají se zasněným post-rockem a celé je to propojené do jednoho dlouhého a elektrizujícího celku. Krása.
https://daerrwin.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/daerrwin/

ALIA (blackened emocore, Německo)
Tři kluci z německého Hofu, kteří se snaží zničit na pódiu sebe, svoje nástroje a vaše srdce. Nejtemnější emo podané s tou největší energií a precizností. Že to moc nejde dohromady? Ale notak… Kluci loni vydali EP a určitě nám ho přivezou i ve fyzické podobě.
https://aliahc.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/aliabandhc/

CUMULONIMBUS (post hardcore – indie)
Dá se už mluvit o místní klasice? Snad ne! Nové songy, nové vlivy, čeština už je skoro pryč, za to původní (resp. nejdéle působící) sestava je zpátky!
https://cumulonimbuscz.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/cumulonimbushc/

Vložil: Buky
27.09.2018