OI POLLOI se vrací na 007, vystoupí s nimi TROPHY JUMP a KUNG-FU HOLKY

OI POLLOI (Sco) + TROPHY JUMP (Cro) + KUNG-FU GIRLZ
17.3.2019
Praha @ 007

Naprostá legenda anarcho punku se opět vrací do Prahy. Pro ty, co náhodou nevědí, tak Oi Polloi jsou kapela, která funguje již 37 let (jediným původním členem je zpěvák Deek, v kapele se prostřídalo skoro 50 lidí), má na kontě bezpočet tour a nahrávek a hlavně… pořád má co říct a nasazení v rámci live koncertů by jim mohli závidět nejedni o generaci mladší kolegové. Je to kapela, která byla u zrodu Oi a street punku, je jedním ze základních pilířů punkové scény, a to nejen té evropské. Hektolitry cideru, revoluční myšlenky a jednoznačné názory, prostě všechno, jak má být a to bez zbytečných kudrlinek. Naživo je to pořádná jízda. Předminulý rok vydali zatím poslední desku „Saorsa“, která se stále drží linie naštvaného anarcho street punku s radikálními politickými texty.
www.youtube.com/watch?v=fb_qoKXgjbs

Jako support se na domácí půdě ukáže stálice pražské street punkové a barové scény Kung-fu Girlz. Těšit se můžete na mix Cockney Rejects a Circle Jerks se špetkou Leatherface a především na nové songy z připravované desky, která už snad bude v době koncertu v loděnickém lisu.
https://bandzone.cz/kungfugirlz
www.youtube.com/watch?v=u0YFzPXx_Kk

Jako druhý support se českému publiku představí (za dobu své pětileté existence vůbec prvně) chorvatští Trophy Jump. Kapela vznikla v roce 2014 v Záhřebu a na kontě má prozatím jedno album. Další deska má spatřit světlo světa v únoru 2019 a při této příležitosti kapela vyráží na evropské turné, v rámci něhož zavítá i do Prahy. Pokud máte rádi kapely jako Propagandhi, Lawrence Arms nebo NOFX s občasnou příměsí melancholických melodií alá Hot Water Music, tak tohle je rozhodně vaše krevní skupina.
https://trophyjump.bandcamp.com

Předprodej vstupenek na Sedmičce, pro mimopražské na mailu labestiabooking@gmail.com.

www.facebook.com/events/399082280852568/

Vložil: Buky
18.02.2019