Olomoucká SF Mini uvítá trojici extrémního hardcore z Japonska, Německa i ČR

COMPLETED EXPOSITION (Jap) + WOJCZECH (Ger) + SHEEVA YOGA
čtvrtek 19. 9. 2019
Olomouc @ SF MINI

Třikrát extrémní hardcore na SF MINI:

COMPLETED EXPOSITION (Japonsko)
Power violence trio z japonské Osaky bude poprvé hrát v Evropě a jeden ze dvou českých koncertů bude v Olomouci! Samuel v recenzi na jejich desku „Structure Space Mankind“ napsal: „Intro… rozehrávka… intenzivní palba… vše valí na plné obrátky. Spousty zvratů, změn, přeřvávávajících se zpěvů a gradováním ke stále větší rychlosti. Zpěvy jsou non stop, skoro nezastavují, je to až na hraně lidských možností, řekl bych. I když je to zahrané extrémně rychle, je to čitelné.“ Co dodat? Uvidíme se v pitu!
Deska k poslechu: www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=kuF2uZkC6AM

WOJCZECH (Německo)
Grindeři Wojczech valí už od roku 1995 a nezdá se, že by sundávali nohu z plynu. Abych opět citoval Samuela, tentokrát z recenze na desku „Regret. Repeat“: „Rukopis Wojczech je od prvních tónů jasně zřetelný. Pokud máš tuhle kapelu rád, dostaneš všechno – maximální nasazení, ječák i murmur, chaotický grindcore v celé své kráse.“ K příležitosti společného tour vydávají Wojczech s Completed Exposition split nahrávku! Zatím je k dispozici v online světě na badcampu Wojczech.
K poslechu: https://wojczech.bandcamp.com/

SHEEVA YOGA
Místní nadšenci do extrémního hardcore ostravské power violence maniaky určitě dobře znají. Potřetí předám slovo znalci: „Sheeva Yoga, to jsou krolomné zvraty, „spazz riffy“ zahrané chytlavě a s citem pro power violence rytmiku.“
K poslechu: https://sheevayoga.bandcamp.com/

Více info: https://www.facebook.com/events/2341484266076339/


SF MINI info:

Tramvaj: zastávka Pionýrská
Adresa: Brněnská 110/49

Prostor najdete za vrátnicí areálu, v levém rohu na levé straně. Na bráně i na vratech najdete cedule.

Prosíme pokud přijedete autem, parkujte venku mimo areál. Vzhledem k tomu, že v areálu jsou další firmy, výrazně prosíme, netoulejte se po areálu. Prostory mini a před jsou dostatečně velké. V areálu udržujte pořádek a na záchody choďte dovnitř a nekonejte potřebu někde za rohem. Chceme prostor udržet co nejdéle a pokud vám na tom také záleží, dodržujte tato základní pravidla. Většina problémů vždy vznikala a vzniká přesně z takovýchto banalit. Díky!

Vložil: Buky
11.08.2019