Olomoucký koncert DECULTIVATE, KLINGER a LAUNDERED SYRUP obohatí skate videa

LAUNDERED SYRUP + KLINGER + DECULTIVATE
1. 2. 2019
Olomouc @ SF MINI (Brněnská 110/49)

Jen na jednom koncertě v historii nevystačily zásoby v SF MINI baru a museli jsme v průběhu večera jet pro další drinky… Bylo to před rokem na Laundered Syrup, kteří se začátkem února vrací na místo činu s novou namakanou deskou. Klinger se na MINI ukážou poprvé, o to víc se na jejich rychlej set těšíme. Další kapelou budou Decultivate se svým rychlým chaotickým a temným hardcorem, které jsme měli možnost vidět v Olomouci už několikrát a vždy to stálo za to. Čekej super koncert, my budeme ready, co ty?

Laundered Syrup
(70s heavy rock)
http://www.silver-rocket.org/katalog/laundered-syrup-heavy-defeat

Klinger
(rychlý a energický hardcore/punk)
https://klinger161.bandcamp.com/

Decultivate
(rychlý temný a chaotický hardcore)
https://decultivate.bandcamp.com/

Po koncertě proběhne promítání krátkých skejtových videí:

*Udič 3000 & Friends: Niels „Chřestýš“ Smuda je transplantovanej ze Šumperka, ale na olomoucké skejtové scéně je aktivní nejen svým akciovým podílem v magazínu Lokal. Přes léto a podzim dokumentoval skejtující partu třeba v opuštěných nádržích, ale i na výpadech za dalšíma spotama mimo město, nebo přímo v Olomouci. Na premiéru sestříhá krátkou montáž… pokud máš rád analogový feeling kamery VX 1000, video oceníš o to víc.

*Sneakpeak – Druhé video má na svědomí další z místních brusičů, Martin Hřivna. Ten sbíral skejtový materiál především na svých letních toulkách po Francii, Španělsku a převážně potom v Liverpoolu. I tento krátkej sestřih stojí na záběrech z dnes již ikonické kamery VX 1000.

+ v prostorách mini budou vystaveny fotografie ze života skateboardistů v uplynulé sezóně s důrazem na stavbu diy betonových překážek

Vložil: Buky
04.01.2019