Ostrovní dobyvatelé CONAN přivezou do Prahy ničivý doom metal

CONAN (UK) + UN (USA) + SIXES (USA)
12. 11. 2019
Praha @ Underdogs‘
FB event: www.facebook.com/events/862292197456620/
předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/264

Ostrovní dobyvatelé CONAN se 12. listopadu vrátí do Prahy, aby nad ní zuřivě zamávali svou těžkou doommetalovou sekerou!

Už od prvního demáče z roku 2007 bylo jasné, jakými cestami se CONAN budou ubírat. Skalnaté soutěsky, krví zbrocená zem, torza zmrzačených těl a puch rozkladu těch, kteří se nedostali do cíle. Tradiční britský doom metal je v jejich pojetí mnohem brutálnější a naléhavější. Temné sludge riffy a stoner mlha tu vítězí nad oslepujícím světlem prázdnoty a dávají důkaz, že tento žánr ve své dřevní podobě nepotřebuje housle ani operní zpěv. Barbarsky hutný zvuk a burácivá basa tohoto pomalého buldozeru totiž vrstvou rezonujícího zvuku zahrne jakýkoli záblesk krásy. Pravá doom/sludge/stoner zkáza bez jakýchkoli ústupků, jakou může sychravá Anglie poskytnout.
V roli předkapel tria, které ve svých pažích třímá ničivý ozvučný palcát, se představí dvě tělesa z Ameriky. U funeral doomových UN ožijí fanoušci Bell Witch i Pallbearer, u doom/sludgeových SIXES zas Cough nebo Thou. Posluchači všech spekter táhnoucích se zkázonosných temp si přijdou na své.

Upozornění: Nechoďte následné dny do Eternie, která se nad Underdogs nachází, podlaha jí bude vibrovat ještě týden po tom, co CONAN prostory opustí.

CONAN
Volt Thrower – www.youtube.com/watch?v=3kY8-Vhiq7w
Foehammer – www.youtube.com/watch?v=-of5C1OHX_8

UN
Sentiment – www.youtube.com/watch?v=VLlvQxg5YH4

SIXES
Fogbreather – www.youtube.com/watch?v=ZdaLxPhMi8A

Předprodej viz výše, dále pak v sítích Ticketportal, Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Bar.

Vložil: Buky
07.11.2019