OvO, Jasnovidec a Zabloudil(a) společně v Underdogs‘

kolektiv Underdogs‘ a Fluff Fest uvádí:
OvO (Ita) + JASNOVIDEC + ZABLOUDIL(A)
9.11.2021 od 19:30
Praha @ Underdogs (Nádražní 3)

Úterý 9. listopadu bude ve smíchovském klubu Underdogs‘ ve znamení experimentálního metalu, harsh noisu i avantgardních improvizací – společně totiž zahrají OvO, Jasnovidec a Zabloudil(a).

Stefania Pedretti a Bruno Dorella, kteří tvoří italské experimentální duo OvO, společně už dvacet let proplouvají extrémními žánry a stírají hranice mezi hudební science fiction a realitou. Jejich intenzivní živá vystoupení, koncertní nomádství a konzistentní diy přístup jim vysloužil častá přirovnání k podobně smýšlejícímu sludge metalovému páru Jucifer. Loňské kulaté výročí OvO oslavili jak jinak než novou deskou. V pořadí deváté album nese název ‘Miasma’ a vyšlo loni v únoru na torontském labelu Artoffact Records. Hostuje na něm řada jejich přátel, třeba norští noise rockeři Årabrot, švédská trapperka Gnučči nebo Gabriele Lepera z italského synth punkového projektu Holiday INN. OvO se zastaví v Underdogs‘ cestou na nizozemský festival Le Guess Who?
https://ovomusic.bandcamp.com

Během večera se představí také tuzemský hlukový projekt JASNOVIDEC, za kterým stojí Michal Nechvátal a Daniel Jakeš. Za pomoci modulárních syntezátorů vytvářejí bezčasý vesmír naplněný syrovým noisem a repetitivním rituálním dronem. Eponymní debutová nahrávka vyšla loni na Stoned to Death.
https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/jasnovidec

Do třetice vystoupí experimentální improvizační uskupení ZABLOUDIL(A), které publikum uhrane avantgardním electro noisem v nespoutané formě, plné různorodých zvuků a procítěných hlasových projevů.
https://zabloudila.bandcamp.com

Vstupenky jsou ke koupi v síti GoOut za 250 Kč včetně všech poplatků. Zbylé vstupenky budou na místě za 300 Kč.

FB událost: www.facebook.com/events/1018987262216346

Vložil: Buky
15.10.2021