Pos-T-rash party 36 přivede SEE YOU IN HELL premiérově do Azylu

Pos-T-rash party 36. / Václavka Bday party:
GEWALTBEREIT (Ger) + SEE YOU IN HELL + LEX + MUCH BETTER

pátek 31.7.2020
Liberec @ Azyl

Nakonec i letos se uskuteční tradiční narozeninová oslava Pos-T-Rash party, tentokrát navíc po čtyřech letech opět společně s Václavkovo B-day party. Line-up akce se – především díky Václavkovo přičinění – rozrostl do standardních rozměrů a nakonec vystoupí kapely čtyři. Již domluvené See You In Hell a Gewaltbereit doplní dvě domácí, rozuměj liberecké, smečky.

SEE YOU IN HELL (legendární hardcore punk, Brno)
SYIH byli domluveni od ledna a vlastně byli tím hlavním důvodem, že tahle tradiční akce proběhne i letos. Co k nim napsat? Legenda českého hardcore punku, více než 20 let na pódiích spojených s roky lepšími i těmi méně příjemnými. SYIH valí česky zpívaný, nasraný přímočarý hardcore punk a dle loňské nahrávky nyní i víc podlazený temnotou. Zároveň se překvapivě jedná o premiéru SYIH v Azylu! Na Pos-t-rash party měli vystoupit už před 5 lety, ale den před akcí se jim šíleně vysekal bubeník na kole a nevyšlo to. Předminulý týden volal basák Tomino, že mu bouchlo rozpouštědlo v ruce, ale že to prostě musejí dát, i kdyby mu měly prsty slézt. Važme si toho a těšme se, že tentokrát to snad už fakt klapne.
https://seeyouinhell.bandcamp.com

GEWALTBEREIT (špinavý hardcore punk, Lipsko)
Temný, přímočarý a špinavý hc/punk z Dojčlandu, který nejvíce inspirace čerpá z nekompromisního hardcore punku počátku 80. let. Naživo prý masakr!
https://gewaltbereit.bandcamp.com

LEX (pouliční rap, Liberec)
Špinavý pouliční rap s názorem v podání provařených xichtů z libereckých kapel (Drom, Fasteratu, atd.) opět vystoupí ve svém domovském prostředí. Žádná pravidla, žádné hranice. Jen tři maníci z Liberce v otevřené káře, do které může kdykoliv nasednout každý, kdo má co říct.
https://m.soundcloud.com/lexliberec

Much Better (emo hardcore, Liberec)
Podle pořadatelů černý kůň celé akce. Sebranka starých známých tváří mladých libereckých punx a tahle party bude jejich koncertní premiéra. Hudebně se má jednat o emotivní hardcore (že prý v duchu nejstarších věcí od Remek), nahrávka zatím žádná není, o to větší motivace vidět naživo!
www.instagram.com/muchbetter666

GOOD NIGHT WHITE PRIDE!

Vložil: Buky
28.07.2020