Přijď na koncert – zachraň dítě: benefit na indickou sluneční školku Surya


JUST WÄR + HOPES + SCALP + DISMÖRD
11.5.2018
Liberec @ Had (POZOR! KONCERT PŘESUNUT DO KLUBU HAD V HARCOVĚ!)

Jarní PUNK AND HARDCORE SESSION je tu! A protože pank i hárdkór není jen o nekompromisních kytarových riffech a šviháckém ohozu, rozhodli jsme se opět vtisknout akci určitý přesah.

Celý koncert bude benefiční, a to na indickou sluneční školku SURYA. Školu společně s místními postavilo české občanské sdružení Surya, které se ve škole již mnoho let snaží zajišťovat výuku. Činnost sdružení závisí na drobných dárcích. Vyvinout aktivitu a sehnat peníze prostřednictvím punk/hc koncertu má v tomto případě opravdu význam, takže PŘIJĎ NA KONCERT, ZACHRAŇ DÍTĚ!
www.surya.cz/projekt-slunecni-skoly

Akci podpoří tyto kapely:

DISMÖRD
Nötorcrust from Železný Hrob. V sestavě ex-členové Pisfits, Scalp a Východ z nouze. Čekej kombinaci raw punku a Motörhead!


SCALP
Polo-domácí pětice krasavců bude v Azylu opět oprašovat svůj metalem a severskými vichry ošlehaný devadesátkový hc/punk.
youtube – www.youtube.com/watch?v=ILNqe09nUI8&t=53s
bandcamp – www.scalpband.bandcamp.com
facebook – www.facebook.com/SCALP-174001709789594
recenze: www.periferia.cz/recenze/lp/-1346
recenze: www.periferia.cz/recenze/cd/aortascalp-split-cd-1048


HOPES

Liberecký moderní hardcore, který netřeba představovat. Chlapci se benefitů nebojí. Jejich poslední návštěva Azylu bylo dobročinné řádění pro Šanci zvířatům. Bylo to hlučné a bylo to mocné!
youtube – www.youtube.com/watch?v=4Jw94teCUns
bandcamp – http://hopeshc.bandcamp.com/album/cold-east-europe-hardcore
facebook – www.facebook.com/hopeshardcore


JUST WÄR

Stále lepší a rozjetější punk attack komando z Prahy. Předskokany takových jmen jako The Varukers, The Virus nebo Total Chaos se nestala tahle partička milovníků Discharge a Motörhead jen tak náhodou. Zaběhlou sestavu nedávno opustil textař a zpěvák Jehuda. Jak jim to hraje s novým křiklounem Brainem? Přijď to zkontrolovat!
youtube – www.youtube.com/watch?v=qGCt9jYJHUo
bandcamp – http://justwar.bandcamp.com
facebook – www.facebook.com/justwar.official
recenze – www.periferia.cz/recenze/ep/-1249