Punkové lahůdky LEBANON a KURVY ČEŠI společně v Underdogs‘

Kolektiv Underdogs‘ a Fluff Fest uvádí:
LEBANON + KURVY ČEŠI
úterý 30.6.2020
Praha @ Underdogs

Poslední červnový večer Underdogs‘ nabídne gurmánský zážitek z kuchyně Stoned To Death Records. Společně zahrají Lebanon a Kurvy Češi.

U olomoucké art punkové čtveřice Lebanon, která mimo jiné stojí za uměleckým kolektivem 8848, nikdy nevíš na čem jsi. Čekáš weird noise nebo guitar-techno a dostaneš disco a naopak. Improvizace je u nich jediná jistota. Eponymní debut s názvem psaným v azbuce vydali jako digitální release s download kódem zabaleným do leporela, na kterém spolupracovalo dvacet čtyři spřátelených umělců a umělkyň. Před třemi lety se Lebanon potkali na fluffovském Psych Tentu s vídeňskými free rockovými kumštýři Primordial Undermind a hudební souznění zpečetili letošním kazetovým splitem na Stoned To Death Records.
https://lebanon.bandcamp.com

U pražské punkové smetánky Kurvy Češi zase víš naprosto přesně, že dostaneš pořádně špinavou nakládačku, za kterou ještě poděkuješ. V květnu by bývali měli společně s Nusle Sound System zahrát před Show Me The Body na jejich pražském koncertu. Již brzy Kurvy Češi vydají dlouho očekávaný debut „We Are Family“, jak jinak než na zhuleném medvědím labelu. Zatím je v éteru první track „Věřit jako dělník“, který dává tušit velké věci (více píšeme zde).
https://soundcloud.com/user-435258370/kurvy-cesi-verit-jako-delnik

fb událost: www.facebook.com/events/1643496145801682
předprodej na GoOut.net (https://goout.net/cs/koncerty/lebanon+kurvy-cesi/jfsrf/+wbimq/)

Vložil: Buky
24.06.2020