Řecký thrashový mejdan koncem března v Brně

VIOLENT DEFINITION (Gr) + RAPTURE (Gr) + STOLEN LIVES + KRONSTADT
28.3.2019
Brno @ Kabinet MÚZ
www.facebook.com/events/516694265522067/

Tenhle večer bude hodně rychlý a horkokrevný! Modří už vědí, že Řecko se vykazuje stabilně velmi silnou metalovou scénou, ale kromě těch nejznámějších se k nám řecké kapely až zas tak často nedostanou. Proto máme radost, že hned dvě dva z nich se představí u nás.

Violent Definition (Řecko)
Vznikli v Athénách v roce 2008, ale vzhledem k vytíženosti členů v dalších kapelách spatřila první deska „Life Sentence“ světlo světa až minulý rok. Ta přináší poctu old schoolovému 80s thrash metalu, jaký hráli např kanadští Razor nebo Kreator – syrový zvuk, riffařina bez příkras a jasný politický náboj, který k thrashmetalu od začátku patřil! Při Violent Definition zaplesá srdce každého vyznavače Alte Schule!
https://violentdefinition.bandcamp.com/
www.facebook.com/ViolentDefinition
video: https://youtu.be/celCzAkrrq8

Rapture (Řecko)
Služebně mladší kolegové, vznikli až v roce 2013, ale už v roce 2015 vydali debut a minulý rok druhé album nazvané „Paroxysm of Hatred“. K thrashovému materiálu přistupují Rapture oproti Violent Definition trochu moderněji a s rychlejšími a hrubějšími obráběcími stroji – nebojí se ani koketování s čistokrevným deathmetalem a atmosférickými vsuvkami. Na svoje si tak přijdou jak přívrženci punkovějšího pojetí i ostrého thrash/death.
https://rapturegreece.bandcamp.com
video: https://youtu.be/BlzuAb3qBms

Stolen Lives
Není lepší společnosti pro thrashový večírek než Stolen Lives z Vysokého Mýta. Tito veteráni frenetického thrash-fast-core už snad 20 let neslevují z rychlosti, naopak pořád přidávají a původnímu jednoduchému hardcore se vzdalují k mixu thrashe, grindu a v poslední době snad i death metalu… duch hardcore punku však zůstává stále na prvním místě.
https://bandzone.cz/stolenlives
https://fuckingstolenlives.bandcamp.com/
video: https://youtu.be/mCVS6mQueag

Kronstadt
Jediným „ne-thrashový“ zástupcem budou tento večer uherskobrodští Kronstadt. Jejich blackened hardcore poskytne hutné a temné základy a umožní tolik potřebnou kontemplaci a duševní očistu před zběsilým thrashovým útokem na krýgl.
https://bandzone.cz/kronstadt

Vstup: https://bit.ly/2twNywY
předprodej 130,- (+poplatky) / 150,- (na místě)

Sledujte Kabinet MÚZ:
www.facebook.com/kabinetmuz
www.instagram.com/kabinet_muz
www.facebook.com/kabinetrecords

Vložil: Buky
20.03.2019