Sludge metalové ikony v Underdogs‘: GOSPEL OF THE FUTURE & TOSIRO

GOSPEL OF THE FUTURE + TOSIRO
úterý 16. června 2020
Praha @ Underdogs‘
FB událost: www.facebook.com/events/253322942555613
Pořadatel: kolektiv Underdogs‘ & Fluff Fest

V úterý 16. června zahrají ve smíchovském Underdogs‘ ikony moravské sludge metalové scény GOSPEL OF THE FUTURE, mezi jejichž fanoušky prý patří i Stephen a Greg ze Sunn O))). Kapela se po vydání druhé desky „The Eclipse“ (2010, Epidemie Records) rozpadla, a zlomila tak nejedno temnotou tepající srdce. Loni se po dlouhé odmlce vrátili na scénu v pozměněné sestavě. Zůstal Aleš Meduna (bicí) a Jirka „Ultrazvuk“ Spurný (kytara, zpěv). Nově se přidal s baskytarou dříve hostující člen Jirka Kos (mj. Repelent SS) a Lukáš „Benny“ Benešovský (kytara). Jeden z loňských comebackových koncertů proběhl i v Underdogs‘ v rámci festivalu extrémní muziky Eternal Noise Misery. Po roce se tak Gospel Of The Future vrací zpět a slibují i nový materiál. Že by předzvěst nové desky?

Společně s Gospel Of The Future zahrají jihočeští TOSIRO, kteří fungují pod křídly budějovického nezávislého labelu a kolektivu NAAB (Noise Assault Agency Budweiss). Vznikli ze screamo ostatků H.A.T.E., postupně jak jim tuhla v žilách krev, změnili název na Tosiro a přes emocore dospěli až k pořádně hutnému sludge-doomu, důkazem budiž loňské album „Postila“.

Lístky jsou k zakoupení na GoOut.net za 180 Kč. Případné zbylé vstupenky budu k dispozici na místě za stejnou cenu. Kapacita bude upravena podle aktuálních omezení.


Vložil: Buky
04.06.2020