Sušický Metal Christmas 6 láká na LAHAR a další kapely

Metal Christmas 6
LAHAR + MATER MONSTIFERA + MORTIFILIA + LIFE INSIDE OUT
19. 12. 2020
Sušice @ Tradiční Kloub

K prosincovým lidovým obyčejům v čase adventu již delší čas patří i zvyk konající se v Tradičním kloubu v Sušici. Tam (dá-li sejtn štěstí) 19. prosince proběhne oblíbená akce Metal Christmas. Vystoupí na ní čtveřice kapel zastupujících různé žánry, aby si každý fanda přišel na to svoje. Však považte: thrash metal = Lahar, black metal = Mater Monstifera, death metal = Mortifilia, hardcore = Life Inside Out. To už je přece dost pestrý koktejl, no ne? Tak hlavně nezpohodlňme doma a vyrazme zase do oblíbených klubů na oblíbenou muziku.

Lahar jsou kapelou, se kterou se snad střetl již každý správný fanoušek thrashe. Nechce se mi věřit, že by je ještě někdo neznal. A pokud někdo takovým novopečeným zájemcem přeci jen je – měl by si datum okamžitě zapsat do diáře a následně dorazit. Oplátkou mu bude seznámení se s prvotřídním zástupcem tohoto žánru u nás a neskutečná koncertní energie a atmosféra, která při každém jejich vystoupení rezonuje prostředím.
www.facebook.com/LAHAR666.666
https://laharthrash.bandcamp.com

Mater Monstifera letos slaví krásných 20 let existence. Od prvních chvil, kdy rozžaly Svíci života, šlo o zajímavý úkaz u nás. Melodický black metal s patřičnou příměsí svižných vichřicových pasáží. Klasický důkaz toho, že klávesy mají v blacku své místo, když se s nimi zachází chytře. Tohle vás hodí do té správně potemnělé nálady.
www.matermonstifera.cz
www.facebook.com/www.matermonstifera.cz
https://bandzone.cz/matermonstifera

Mortifilia jakožto tvůrce celé akce nesmí pochopitelně chybět. Však i ta má v Kloubu již nespočet odehraných hodin a proto je zde jako doma … No, oni doma vlastně jsou, takže perfektní, precizní a přitom uvolněný set bude samozřejmostí.
www.mortifilia.cz
www.facebook.com/mortifilia
https://bandzone.cz/mortifilia

Life Inside Out jsou zástupci hardcore a jejich jméno je zcela nové na scéně. Ne však jeho členové, které jste již mohli častokrát vídat na podiu i pod ním. Nicméně tenhle střih HC je jasnou odpovědí na newyorskou scénu, takže lze vystopovat vlivy Agnostic Front nebo Pro-Pain.
www.facebook.com/LifeInsideOutCzech
https://bandzone.cz/lifeinsideout

Jak vidno o hrození, třepání a jiné tělesné cviky nebude nouze.

www.facebook.com/events/679560436224590

Vložil: Buky
07.12.2020