The October mess: LAHAR, ENCORE, SYIH & BRUTALLY DECEASED


The October Mess

LAHAR + ENCORE + SEE YOU IN HELL + BRUTALLY DECEASED
sobota 6.10.2018
, start v 20:00 hod
Kladno @ Auto Da Fé music pub
(Ocelárenská 1973)
Info: +420 608 046 535


ENCORE – Nekompromisní crust / d-beat z Prahy a Kladna. Na spadnutí je chystané split LP, chlapci a dívka už nahráno mají a my se těšíme, až novým kouskem zdemolujeme sebe i sousedy. Válka!

SEE YOU IN HELL – Mašiny na alkohol a hrubý HC / punk z Brna opět na Kladně.  Po letech, premiérově v nové sestavě se chystají v říjnu do studia a na jaře příštího roku by z toho měla vzejít nová velká deska u Insane Society records.

BRUTALLY DECEASED – Když se ze Švédů stali hipíci (čest vyjímkám), co vržou bigboš s čistým zvukem a na desky Nihilist, Carnage, Dismember a Entombed sedl prach, museli se chopit nástrojů chlapci z Prahy a ukázat zač je toho death. BD mají taktéž nahraný nový materiál na chystané split LP s death metalovými válečníky z Polska Embrional.

LAHAR – Jedině smrt ve světě nespěchá, přichází pomalu a v klidu. Rychlost je symbol dnešního života a jako krev v každém z nás klokotá.  Jsme otroci času, zvítězí jen ten, kdo je rychlejší. Spěch a shon s námi zápasí, až nás jednou dočista zahubí.  Ale dokud žijeme – rychlost vítězí! … a kdo že to je tedy nejrychlejší? Slayer? Kreator? Assassin? Sadus? Běžte do prdele, tohle je Lahar!!!

FB event:
https://www.facebook.com/events/157627808290583/