THE WAR GOES ON potěší punks i v Brně


THE WAR GOES ON (Den) + BARAKA FACE JUNTA (Pol) + INNOXIA CORPORA
29.6.2018
Brno @ Kabinet Múz

THE WAR GOES ON (Dánsko)
Melodie, frustrace, deprese a energie. To jsou poznávací znaky bez přehánění jedné z nejnápaditější současné evropské punkové kapely. THE WAR GOES ON jsou z Kodaně a rukopis K-town hardcore kapel je tu více než znatelný. Členové NO HOPE FOR THE KIDS a HJERTESTOP se v této formaci přiklonili k osobitému mixu, ve kterém hlavní ingredience tvoří melodický punk, Oi!, kalifornský závan po raných Bad Religion a nekončící frustrace ze současného světa, který čpí v textech. Výsledkem jsou punkové hymny, které byly vtištěny do drážek singlu a eponymního alba. Znalci z této kapely šílí, všichni ostatní by měli u tohoto jména, potažmo kodaňské punkové scény obecně, přinejmenším zpozornět, vyplatí se to!
https://thewargoeson.bandcamp.com
www.facebook.com/thewargoeson

BARAKA FACE JUNTA (Polsko)
Členové a členka STRACONY hrají energický a zároveň progresivní punk s výrazným dívčím vokálem. Osobitost, zpěv v rodném jazyce a duch starých polských kapel v sobě evokuje mix spolků jako Post Regiment, La Fraction, The Ex a nebo Dog Faced Hermans. Desky, pod kterýma se podepsali matadoři tamnější scény –  Nikt Nic Nie Wie a Trująca Fala.
https://barakafacejunta.bandcamp.com
www.facebook.com/BARAKAFACEJUNTA

INNOXIA CORPORA (Cz)
Valašský punk´n´roll. Rožnovský rukopis, drive, nezaměnitelná porce melodie a specifická poetika. Po delší době zpátky v Brně. A s novým 10″, který si kapela vydala začátkem roku svépomoci sama.
https://innoxiacorpora.bandcamp.com
www.innoxiacorpora.cz

fb event: www.facebook.com/events/1617593311693594
Více info: http://theshullins.blogspot.cz