STREET DOGS se vrací do ČR

 

STREET DOGS (USA) + THE MAHONES (Kanada)ZRUŠENO !!!!

25.1.2011
Brno, Melodka

 

Melodka Production, Friday Night Kids a Voltage Shop Vám přináší další parádičku!
Zakládající člen kapely Dropkick Murphys, Mike Colgan a kapela STREET DOGS se v rámci evropského turné k nové desce „Street Dogs“ po roce vrací do České republiky. Spolu s nimi celé turné pojede kapela The Mahones. Koncert proběhne 25.1.2011 v brněnském klubu Melodka.

 

Street Dogs
Po odchodu z Dropkick Murphys v roce 1998 se chtěl Mike věnovat kariéře hasiče, ale osud tomu chtěl jinak a v roce 2002 v Bostonu ve státu Massachusetts zakládá kapelu Street Dogs. Během 8 let stihli vydat  5 alb – „Savin Hill“ (2003), „Back to the World“ (2005), „Fading American Dream“ (2006), „State of Grace“ (2008) a aktuální „Street Dogs“ (2010). Po boku kapel jako Flogging Molly, Rancid, The Adolescents či The Bouncing Souls procestovali snad celý svět a v roce 2008 se zůčastnili i Vans Warped Tour, kde hráli na hlavní stage. Hudba Street Dogs osciluje mezi irským pojetím punku a punk / rockem se silným vlivem výše zmíněných kapel. V textech je cítit sociální kritika, vyzdvihování rodiny a v neposlední řadě Mikeovy vzpomíky na válku v Zálivu. Předposlední deska „State of Grace“ se dočkala velmi kladného ohlasu v magazínech po celém světě, od Rolling Stone po Penthouse!
www.myspace.com/streetdogs

 

The Mahones
Kapela byla založena rodilým dubliňanem Fintanem „Finny“ McConnelem a Barrym Williamsem v Kingstonu v Ontariu. Původně měla zahrát jen na Den sv. Patrika v roce 1990, ale…  Za svoji kariéru stihli vydat nespočet alb, kompilací a singlů či procestovat Spojené Státy a Evropu po boku Dropkick Murphys nebo Pogues. Hudebně je kapela právem přiřazována k folk / punku se silným vlivem The Clash, The Pogues, The Who nebo The Waterboy.
www.myspace.com/themahones

 

Více info o akci na oficiálním Facebook eventu.
Link: www.facebook.com/event.php?eid=117175638348121