THE CARRIER odstartují nový rok na 007

 

THE CARRIER (USA) + REASON TO CARE (Německo) + NO OMEGA (Švédsko)
2.1.2011, od 19:30

Praha, Klub 007 Strahov

Moje úplně první setkání s The Carrier proběhlo za dost neutěšenejch okolností, kdy jsem čelil tíze světa, kterej zčernal na mejch ramenou. Byla to situace, která se zjevuje stále dokola a zrovna v moment, kdy vám nepomůže ani nejlepší přítel. Nejeden z vás v ten moment čelil vlastní temnotě a slunnej den ne a ne v dohledu. Tenkrát jsem objevil singl The Carrier – „No Love Can Save Me.“ Tři songy, jejichž slova tak kopírovala můj osud! Tóny, který mě naučily těžit energii i ze ztracenejch situací. Hněv nad bezmocí, kterej změnil temnou auru z energie ve hmotu činu. Zvuk zůstal a pomáhal dál. Osud skládal střepy rozdílných situací až se jednoho dne definitivně rozplynula vize nastoleného štěstí. V ten den 2 Shovels dostali nabídku koncertu The Carrier a na Deathwish Inc. vychází v těchto dnech jejich zbrusu nová deska „Blind To What Is Right.“ Život jde dál. Novej rok proběhne ve znamení temných tónů hardcore vizionářů z Bostonu. A těch pár z vás, koho nesemele masová dekadence novoročního davu, budou spolu se mnou vyřvávat hněv a štípat na kusy trpký pádlo osudu!

Ani Reason To Care nerozeženou chmury, který se s novým rokem nerozplynou. Koncert na strahovským kopci bude jejich malou release párty k desce „Dear Liv Ivy“, která vyšla na Damage Done Records. Pro všechny analyzátory: už dlouho tu nebyla kapela, která by tak dokonale dokázala skloubit to nejlepší ze Still Life, Shotmaker, From Ashes Rise a Modern Life Is War.

Koncert otevřou No Omega ze Švédska. Severský unikum s nezapomenutelnejma tónama pokračuje. Pamatujete svoje proklínání, když ste přišli pozdě? Tady si budete rvát vlasy!!!

Vstup: 250,-

www.myspace.com/thecarrierhc
www.myspace.com/reasontocare
www.myspace.com/noomegahc

www.myspace.com/twoshovelsevents

19.12. 2010 – Klub 007 Strahov, Praha
Benefit pro FOOD NOT BOMBS
w/ Flowers For Whores, Bonus & Plugnplay, Momma Knows Best

2.1. 2010 – Klub 007, Praha
THE CARRIER (usa), REASON TO CARE (d), NO OMEGA (swe)

26.4. 2011 – Klub 007 Strahov, Praha
SHAI HULUD (usa), LIGEIA (usa)