Tradiční předvánoční GNWP benefit s dražbou

 

GRIDE + CONTROLLED EXISTENCE + REMEK
20.12.2013
Praha, Klub 007 Strahov
Start: 19.30
Vstup: 100 kč

 

Vaše oblíbená párty je po roce zase zpátky! Dnes už tradiční předvánoční benefit na GNWP okořeněný závěrečnou dražbou se rozhodly i letos podpořit skvělé kapely, takže kromě nějaké té srandy nás čeká i parádní muzika.

GRIDE se na Sedmičce ukáží po poměrně dlouhé době, mají čerstvě venku split s Turbokrieg a naporcují nás svým naprosto unikátním hc/punkem, na který už dnes mají trademark a s přibývajícími léty jsou lepší a lepší. Sekundovat jim budou BOILING POINT ze Žiliny, kteří drtí energický fast/thrash/punk s odérem zlatých 80. let a je to v tomto stylu jedna z nejlepších současných kapel. Sestavu doplní polit emo kluci a holky REMEK, což celý večer vyváží do velmi pestré sestavy.

Po skončení koncertu nás čeká klasická dražba s Banánem a Ivanem a už teď můžeme prozradit, že hlavní položka je úzce spojena se Sedmičkou a opravdu bude stát za to! Na akci budou distra a stánky různým sympatických organizací jako Food Not Bombs nebo GNWP a doufáme, že se podaří opět vytvořit skvělou atmosféru a dokázat, že je možné se bavit a přitom podporovat potřebné aktivity.

 

POZOR! Boiling Point bohužel z důvodu nemoci zrušili účast, nahradí je CONTROLLED EXISTENCE!