Víc než hudba / víc než móda: hardcore punk proti konzumu a komerci #2

 

„Víc než hudba/víc než móda – hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 2/10 let kolektivu United Crusties“
sobota 9. března 2013
Brno, Yacht

16:00 -> Výstava plakátů a fotek z koncertů United Crusties 2003 – 2013

16:30 -> Odpolední koncert v 1. patře Yachtu – nová brněnská punková krev: BRÜNNER TODESMARSCH (premiéra!) a ALIUSTERRA (2. koncert)

17:30 -> Společná veganská večeře (= něco přines) a velkoplošná videoprojekce z prvních koncertů United Crusties

19:00 -> Koncert:

BAD AGE (Prostějov) – nakopnutý hardcore/punk v duchu starých československých HC kapel 80. a ranných 90. let (www.bandzone.cz/badage)

CONTROLLED EXISTENCE (Praha) – zvěrský grind/fastcore od party slovenských emigrantů žijících v Praze, ex-SANGRE DE CRISTO a další kapely, texty ve španělštině, hrubý vokál! (www.bandzone.cz/controlledexistence)

BARNEY GUMBLE (Sereď) – rozjetý old school hardcore/thrash/punk s lidma z FLAME STILL BURNS (www.bandzone.cz/barneygumble)

SEE YOU IN HELL (Brno) – domácí demoliční kamikadze hardcore tým, nová deska „Jed“ a staré covery zpět v repertoáru (www.seeyouinhell.cz)

ABORTION (Nitra) – veteráni slovenského grindcore (skoro 25 let na scéně!) po několikaleté kodaňské emigraci zpět doma a zpět na prknech pódií, old school grind/thrash v duchu staré produkce Earache Records! (www.bandzone.cz/abortion)

YARVAR COCHA (Valašsko) – po letech odmlky znovuobnovená kapela, co hrála počátkem nultých let, v sestavě lidi z AD CALENDAS GRAECAS / HOMO CONSUMENS / KUTYA HARAP nebo ZRÁDCE RASY, totální punková jízda! (www.bandzone.cz/yarvarcocha)

ROXOR (Vranov nad Toplou) – raw punková pouštní bouře z dálného východu Slovenska se zbrusu novou debutní LP deskou „Obraz doby“ na Insane Society, zběsilost a zlo! (www.bandzone.cz/roxor)

BOILING POINT (Žilina) – divoký punk/thrash/HC plný nadšení a energie, jízda v duchu SS DECONTROL a dalších starých bostonských nebo Washington DC kapel (www.bandzone.cz/boilingpoint)

RABIES (Týn nad Vltavou) – těžkotonážní dvoubasová fastcore kanonáda od Temelína, smršť svištících minutových fláků skoro bez pauzy, která ti dokonale propláchne uši! (www.bandzone.cz/rabiesvzteklina)

Po celou dobu akce bude v 1. patře klubu prezentace brněnských alternativních aktivit / kolektivů s informacema o tom, jak se do jejich činnosti můžeš zapojit i ty – Protestfest, Kolektiv pro zvířata, Infošop Pelech, Food Not Bombs, NESEHNUTÍ atd.

Na místě freebox (= něco přines a něco si odnes), distra, jídlo od Food Not Bombs.

Koncert je nekuřácký.

Do 19:00 je vstup zdarma. 19:00-19:30 zlevněné vstupné, od 19:30 za plnou cenu.

Adresa klubu je Kolejní 6 a ze zastávky Skácelova k němu jezdí bus č. 53 (zastávka Kolejní), ale jen jednou za hodinu (vždy v 0:51) nebo jeď tram č. 12 od nádraží až na konečnou (Technologický park) a pak jdi pěšky cca 500 metrů směrem ke kolejím.

Info: www.seeyouinhell.cz