ZUBROWSKA nebude – aktualizace !!!

 

Kytarista kapely ZUBROWSKA (Jonathan Von Bolloks) má vážné
problémy se srdcem a kapela nebude moci vyrazit na východoevropské
turné, které zahrnovalo i Prahu. je nám to moc líto, přejeme mu,
aby se dal brzo do kupy !
KONCERT BUDE !
Koncert ale nerušíme ! Ze Slovenska dorazí kapela, po které už
dlouho pošilháváme. SUBURBAN TERRORIST, momentálně jedna z
nejlepších slovenských kapel, která se profiluje moderní formou
death metalu.
Vstupné zkrouhneme o dvacku dolů na 130,-

Kytarista kapely ZUBROWSKA (Jonathan Von Bolloks) má vážné problémy se srdcem a kapela nebude moci vyrazit na východoevropské turné, které zahrnovalo i Prahu. Je nám to moc líto, přejeme mu,aby se dal brzo dokupy!
KONCERT BUDE !

Koncert ale nerušíme! Ze Slovenska dorazí kapela, po které už dlouho pošilháváme. SUBURBAN TERRORIST, momentálně jedna znejlepších slovenských kapel, která se profiluje moderní formou death metalu.

Vstupné zkrouhneme o dvacku dolů na 130,-

SUBURBAN TERRORIST (Sk) + M.A.C. OF MAD + PERFECITIZEN + BABA YABA
23. února 2012
Praha, Modrá Vopice
vlezné: 150,-
start: 19:30

(Francouzská ZUBROWSKA vykadila nový matroš v podobě EP „The Canister“ a jelikož nedodržuje žádnou doktorem předepsanou dietu a cpe do sebe všechno možný, je jasný, že se to muselo odrazit i na jejich stolici. Šílená a emotivně podbarvená směs hard coru, grindu i crustu, s velkou dávkou avantgardy a alternativními postupy, nad kterou se vznáší death metalový opar. Na podporu minialba vyráží kapela na evropské turné a vy by jste neměli promeškat svou šanci v sobotu 23. 2. v Praze, v klubu Modrá Vopice, kam se kapela vrací po 2 letech. Kapely, které se objeví ten večer po boku Zubrowsky, asi netřeba moc detailně představovat.)

 

Pražští M.A.C. OF MAD se protloukají scénou už 2 desetiletí a vždy byli vyznavači křížení extrémních vod metalu s industriálními potůčky, které se v posledních letech rozvodnili protrhnutím cyber přehrady.

Energií napumpované trio PERFECITIZEN si během svého zatím krátkého života stačilo získat zaslouženě pozornost všech, kteří se zajímají o kvalitní extrémní námrdy, kde se klade velký důraz na techniku. Má cenu dodávat, že kapela se vylíhla z letité ulity Alienation Mental? Dnes už snad ani ne.

Ostravská BABA YABA alias BBYB je pro některé fandy odpovědí na německé kapely typu Libido Airbag či Nunwhore Commando 666, ale troufnu si říct, že je už dávno přerostli a nejen v Čechách si vybudovali docela slušnou pozici, hlavně díky svému originálnímu podání cyber grindu, svými maskami, klipy atd. Lidé, jimž je jedna hudební škatulka málo, si přijdou na své, ale to bude platit tento únorový večer pro všechny kapely a pro ZUBROWSKU, která tímto koncertem zakončí své turné a pokřtí zde svůj nový matroš, obzvlášť!

www.neonarcis.com
www.zubrowska.net
www.myspace.com/macofmad
www.perfecitizen.com
www.bandzone.cz/BBYB

info: neonarcis@seznam.cz