Po nějaké té odmlce se německá kapela [b]EMSCHERKURVE 77[/b] opět vrací na scénu, plná energie a novejch nápadů. Nová sestava vypadá následovně: kytara – Benni (SS Kaliert), basa – Sebo (Skunk Allstars, DKU), druhá kytara – Marcel (Tears Of Blood, Headbanging Indians), bicí – Stoffel (Radiant Boys), zpěv – Spiller (Ruhrpott Rejects) a Boehle (Projekt, Sondaschule, Porters, Folkabilly Bastards). Kapela už pracuje na materiálu pro nový album, který by mělo vyjít zhruba v polovině 2006 a zároveň na 2 válech pro kompilaci, která vyjde koncem příštího roku pouze v USA, a pro kterou nazpívaj oba vály v angličtině. Prvně vystoupí Emscherkurve 77 na živo na lednovym Punk And Disorderly festivalu v Berlíně a další shows budou následovat.