Pondělí, 15. července, 2024

Debutní album hardcore / punk kapely HEVER z Brna s názvem „Láska, peniaze, strach“ vyšlo v těchto dnech na Stoned To Death Records. Poslech tady.

Pondělí, 15. července, 2024

Červencová sérka nových titulů italského labelu F.O.A.D. Records obsahuje tyto tituly: RATOS DE PORÃO „Cada dia mais sujo e agressivo / Dirty and aggressive“ 2xLP, RATOS DE PORÃO„Sistemados pelo crucifa“ LP, CRIPPLE BASTARDS„Life’s built on thoughts (expanded)“ LP, CRIPPLE BASTARDS „Frammenti di vita“ LP+7″/ digipack CD a DEATH MILITIA„Onslaught of death – Demo & live 1985“ LP+CD.

Pondělí, 15. července, 2024

Španělská death / grind kapela REPUGNANCE vydala své nové album s názvem „Retrieving Dead Bodies“ na vinylu. Jako první formát vyšel MCD. Poslech celého alba tady.

Pondělí, 15. července, 2024

Na Break The Silence Records vyšlo nové album brazilské hardcore / crust kapely ACAO DIRETA s názvem „Na Cruz De Exclusao“. Koupit ho můžete zde.

Pátek, 12. července, 2024

Nové album švédských WOLFBRIGADE vyjde počátkem září u Metal Blade Records. Album se jmenuje „Life Knife Death“ a tady si můžete poslechnout první singl s názvem „Disarm or be Destroyed“. Tečka.

Pátek, 12. července, 2024

AMOCLEN se hlásí se svým novým plnohodnotným albem s názvem „Grindcorization“! Po 4 letech od split 7“EP s Bambulkyní Dobrodružstvou, a po 6 letech od jejich posledního regulérního CD jsou zpět a ohlašují totální grindcorizaci lidstva! Na ploše chorobných dvaceti minut očekávej smršť 16 úderných skladeb, které jsou naprostou dezinfekcí naší nemocné společnosti! CD seženeš ve své oblíbené lékárně, a když ho tam už mít nebudou, ptej se u kapely nebo u vydavatelů. Poslech zde.

Pátek, 12. července, 2024

Italo-hardcore z New Yorku? To jsou MIRAGE. Na Roachleg Records jim vyšlo nové album s názvem „Legato Alla Rovina“. Poslech na labelovém bandcampu.

Pátek, 12. července, 2024

Další povedená hardcore / oi! produkce z Ameriky. Kapela LOST LEGION a jejich nejnovější nahrávka „Behind the Concrete Veil“, která vyšla v letošním roce na Mendeku Diskak Records. Poslech celého alba tady.

Pátek, 12. července, 2024

Na americkém labelu Armageddon Records vyšlo debutní album hardcore / crust kapely z Mexika AGONISTA s názvem „Grey and Dry“. Mastering od Audiosiege. V sestavě členové kapel Bumbklaat, DFMK, Run For Your Fucking Life, Spanakorzo, Sweep The Leg Johnny, Swing Kids atd. Poslech zde.

Středa, 10. července, 2024

Brněnská raw punk / hardcore kapela BRÜNNER TODESMARSCH má venku novou nahrávku s názvem „Fragging“. Vyšlo na LP u Ultima Ratio Records. Poslech zde.