Chris LaSalle, jeden z partnerů Tima Armstronga v Hellcat Records, v nedávném rozhovoru prásknul některé plány labelu pro rok 2009. Kromě očekávaného nového alba RANCID se můžeme těšit na nové desky od G.B.H., THE AGGROLITES, THE SLACKERS, LEFT ALONE, WESTBOUND TRAIN, SOCIETYS PARASITES a "překvapení ze Severní Ameriky".
Chystané releasy na Hellcat Records