Další chystané tituly u Day After records: 0100 a BOO$T

S vydáním 2xLP Kritické Situace letošní vydavatelská činnost Day After Records nekončí, 11. prosince zde totiž vyjdou nová alba hned dvou západočeských kapel – 0100 a BOOST. Oba releasy je možné koupit také v balíčku s trikem za zvýhodněnou cenu, předobjednávky zde.

NULAJEDNANULANULA“Život je pomalá smrt”: nové album této post-hc / emo-violence kapely obsahuje 8 skladeb zpracovávajících témata života a smrti. Specialitou releasu je ručně vyráběný box s exponátem uhynulého hmyzu zalitého do pryskyřice a zasazeného do obalu. Díky různým druhům nalezeného hmyzu je tak každý kus originál. Uvnitř boxu najdete desku v barvě baby pink vinylu. Nespočet hodin práce členů kapely a jejich přátel tak vyústilo v jedinečný projekt, který v sobě kombinuje živelnost, osobitost DIY přístupu a zároveň strnulost smrti.

BOO$T“Tribal Culture”: debutové album vychází po dvou letech strávených ve zkušebně na plzeňském Jižním Předměstí a dvou promo nahrávkách. Deska je kompresí dvou uplynulých let v podobě výběru 17-minutové smršti. Šest rychlých, energických skladeb s hardcore výbušností a metalovým soundem v duchu Power Trip nebo Cro-Mags. Zároveň nelze popřít inspiraci současnou hc scénou východního pobřeží. Vznikl tak mix ze staré školy se současnou tváří, který pokryl jednu stranu dvanáctipalce. Na B-side je sítotisk.

Vložil: Buky
20.11.2020