Další dvě alba SLOBODNÉ EUROPY na vinylech

Druhé album SLOBODNÉ EURÓPY – „Unavení a zničení“ se právě dočkalo vinylového vydání, a to opět díky Matus records, které už se v létě vytasilo s re-edicí jejich debutu „Pakáreň“, vyprodaného během třech týdnů. Venku je 750 ks, objednávat můžete přes tento e-mail za 15 euro + poštovné. Album vyšlo původně na CD v roce 1994 u Škvrna records. No a LP edice se dočkalo i čtvrté album „Štvorka“ (2014), tentokrát s novým, remixovaným a remasterovaným zvukem. To vyšlo u Warner Music a do distribuce půjde začátkem 2018.