IRON LAMB chystají třetí album

IRON LAMB ze Švédska budou 26. října vydávat svoje třetí album, tentokrát pojmenované „Blue Haze“. Už nyní z něj vypustili první singl „Into the Night“, ovšem pouze přes Spotify, Apple Music a Deezer. Pokud těmito službami nedisponujete, je třeba dál čekat na bandcamp či YT. Nové album vyjde u The Sign records.