Oaklandská hardcore kapela POWERHOUSE nahrála po 19 letech novou muziku, hotových je celkem šest skladeb, song „It´s Been a Minute“ najdete na youtube. Tahle kapela z Bay Area vznikla v roce 1993 a na kontě má několik EPs, splitek a dalších nahrávek, vč. debutové desky „No Regrets“ vydané u Blackout Records v roce 1997. Existenci kapely bohužel v roce 2004 uťala smrt basáka a zakládajícího člena Ernie Corteze na rakovinu. Nyní se ale pánové vrací zpět a na místě basáka působí Casey Watson, jehož můžeme znát z působení v Old Firm Casuals, Look Back And Laugh, Cro-Mags či Yaphet Kotto. Uvedená nová skladba je předzvěstí připravovaného EP „Renegades“, které produkoval Lars Frederiksen z Rancid. Vyjde 17. června u Upstate Records na rudém vinylu.
Kalifornští POWERHOUSE se po letech vrací s novým EP