Nové číslo Buryzone je venku

Právě vyšlo 26. číslo Buryzone zine, které je zároveň malou oslavou pětadvacetileté existence zinu. V něm se nachází na 146 stranách formátu A5 rozhovory se SANGRE DE IDIOTAS (grindcore / Sk), STRES TANEC (garage emopunkcore), ILLEGAL ILLUSION (alternative rock), LEMONHEART CLUB (noise/sludge), BASTARD INSTINKT (crust/grind), MARNE (crust/punk) a mini-info-rozhovory s PRISON OF MY LIFE (melodic death / Sk), ENNOIA (deathcore), SYSTEM DESTROYER (grindcore / Arg), PURITY (death metal) a BERATED (grindcore / USA). Rovněž byli vyzpovídání zástupci osmi tuzemských podzemních tiskovin, jmenovitě Pařát metalový magazín, Ohníček zine, Parambucha zine, Telepatie magazín, Noise Master zine, Garfweek recyklátor, Go And Kill zine a Kids And Heroes zine.
Dále jsou zde tour reporty MARNE & INTERPUNKCE tour 2021, IMPULSEALER & TRIGGER tour 2022 a SUBLIME CADAVERIC DECOMPOSITION / GUTALAX / BOWELFUCK tour 2021. K tomu rekapitulace 25 let Buryzone zine, anketa na téma „Co tě sere na vinylech?“ a samozřejmě recenze na ziny, filmy a nahrávky. A v neposlední řadě jsou na titulní i zadní straně obálky opět perokresby od Bena.
V blízké době k dostání u spousty distributorů nebo osobně na festivalech Obscene Extreme (Trutnov, 13. – 16. 7. 2022), Festa De La Pohoda (Vodňany, 30. 7. 2022) či Vzdor Festu (Hostašovice, 26. – 27. 8. 2022). Nebo na tomto mailu či odkaze za 130 Kč (+ poštovné).

Vložil: Buky
01.07.2022