Nové EP od GEWAPEND BETON

Holandský punks GEWAPEND BETON nahráli 6 novejch fláků pro chystané 12"EP. To se bude jmenovat "Empty Batteries" a vyjde 19.prosince. Naživo můžete GB vidět 22.prosince v Brně a vypadá to, že snad i v Praze přímo na Štědrý den.