Nový Go And Kill fanzin je venku !!!

GO AND KILL zine s pekelným číslem 6(66) právě vyšel. Po dvouleté odmlce je tu porce 140 stránek formátu A4, s lepenou vazbou, ofset tiskem a standardní punk as fuck grafikou. Titulní obálku nakreslil Tremor (Tremor Art z Indonésie).

Velkou část tvoří klasické rozhovory: za německé fastcore tornádo YACØPSAE odpovídá obsáhle zpěvák a kytarista Stoffel, následuje obšírné interview s naprosto zásadním a kultovním vydavatelstvím 625 Thrash z USA, které provozuje Max Ward (SPAZZ ad.). Dále rozsáhlé povídání s Čertem z GRIDE, který to ani po rozpadu staré sestavy nevzdal. Ortodoxní, totálně undergroundový death metal zastupují američtí neznabozi NUNSLAUGHTER a MALIGNANT ALTAR. Dojde i na kapelu, která definovala skandinávský hardcore punk, a to zásadní crust punkery ANTI CIMEX. Další domácí zástupce je FAÜST, rozjetá thrash metalová jednotka z Prahy. Bořejk je bubeník několika kapel a projektů, především alternativní legendy UŽ JSME DOMA.

Covid pryč, tour reporty sem, je jich pěkná řádka: SHEEVA YOGA & BRÜNNER TODESMARSCH, PLF & BANDIT & DECULTIVATE, SNĚŤ & ENCOFINNATION & FATHER BEFOULED, IMPULSEALER & TRIGGER & ENDORPHINS LOST, INTERPUNKCE & BRÜNNER TODESMARSCH a INTERPUNKCE & MATRAK ATTAKK.

Na svém místě jsou tradiční sloupky, dále Skuldovo zdánlivě subverzivní jazzgrindové okénko, kde Vám představí nové tváře experimentálního grind core. Tématem čísla je návrat magnetofonových kazet.