Švédský d-beat. To tu dlouho nebylo? Nebo ne? BÖDEL. Jižnější část Švédska. Nová kapela. Pár songů na bandcampu.
Švédský d-beat. To tu dlouho nebylo? Nebo ne? BÖDEL. Jižnější část Švédska. Nová kapela. Pár songů na bandcampu.
Dalším titulem na švédském labelu D-Takt & Raw Punk Records je debutní eponymní album finské (Japonském nasáklé) kapely G.A.Z.E. s osmi songy. Poslech tady.
Zítra se koná ve Stockholmu výroční koncert k 30. letům existence legendární crustové kapely WOLFPACK / WOLFBRIGADE. K této příležitosti se sešla kapela ve studiu, aby nahrála pod hlavičkou Wolfbrigade čtyři staré Wolfpack songy. Vychází na EP, které se bude prodávat pouze na koncertě. Poslech tady.
Pomalý brutální death / doom / sludge v podání DISPOSSESSED se usídlil na US labelu Carbonized Records. Druhé album vychází právě teď. Jmenuje se „Democide“ a poslechnout si jej můžete zde.
I v Rakousku to dokáží slušně rozjet ve špinavém uskřípaném noise raw punku. Vídeňská smečka s názvem HEKTIKS vypustila demo s názvem „Obliteration“. Poslech tady.
Pokud vám chyběl neurotický neurvalý hardcore v podání Bombenalarm, tak pro vás máme parádní „náhradu“. Nová německá kapela NAKAM z Tübingenu. Bandcamp zde.
Další devadesátkovej punk na Papagájův Hlasatel Records. DIAGNÓZA DÁVIVÁ ŽÍZEŇ a jejich eponymní nahrávka na vinylu. Poslech tady.
Ok, pocta Discharge, Shitlickers, Anti-Cimex atd. atd. Uppsala, Švédsko a kapela s názvem SHITCONTROL. Staré známé tváře z různých místních spolků. D-beat! Poslech dvou demáčů tady.
Právě v těchto dnech vyšlo na Phobia Records. Dvě lokální crust / d-beat kapely na společném split LP, KIBERA vs SOLITÄR. Vyšlo v nákladu 400 ks, 300 černých vinylů a 100 modrých vinylů. Každý kus s bonusovou samolepkou a limitované barevné vinyly se sítotiskovou nášivkou. Druhým titulem je dlouho očekáváná standardní edice dvou demáčů na černém vinylu britské crust legendy EXCREMENT OF WAR – „What glory in death…“ LP. Songy z prvních dvou nahrávek, které vyšly pouze na kazetě a byly kompletně remasterovány Kenkem z Communichaos Media. Každý kus s A2 plakátem a samolepkou. Co nevidět vyjde také nové album švédských SVAVELDIOXID s názvem „Misär O.D.“ a debutní album americké crust kapely MEM//BRANE. Více informací a objednávky na Phobia Records. Poslech na bandcampu Phobia Records.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Více informací
Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.