Je to něco málo přes měsíc, co jsme Vám psali o tom, že LOS FASTIDIOS sháněj matroš na chystanej klip k válu Antifa Hooligan. Než jsme se nadáli, klip je na světě … stáhnout si ho můžete na stránkách Mad Butcher, stačí kliknout sem. Formát .mpeg, velikost 53 MB.
Pátek, 25. března, 2005
Britská kapela GUITAR GANGSTERS vydá 25.března u Captain Oi! Records své nové album s názvem Let Em Have It. Během dubna / května pak kapela absolvuje evropské turné.
Čtvrtek, 24. března, 2005
Přidána recenze na CD Mad Pigs.
Čtvrtek, 24. března, 2005
Ale naštěstí přicházej i dobrý zprávy 🙂 Jednou z nich je plánované vydání DVD německý pecky LOIKAEMIE. Kapela oslavila nedávno své desáté výročí – jak jinak než živým vystoupením. Show se odehrála v Plauenu, navštívilo jí zhruba 600 lidí a 24 válů je natočenejch na 6 kamer, takže by to mohla bejt výborná podívaná 😉 Datum vydání zatím neznáme. Kapela zároveň trochu překopla svuj web, takže se na něj rovnou můžete mrknout.
Čtvrtek, 24. března, 2005
A teď jedna špatná zpráva pro všechny natěšence na velice slibný chystaný splitko THE CASUALTIES a THE FILAMENTS. Vydání splitka bylo zrušeno, jelikož ty americký barevný mončičáci nedodali do 28.února potřebnej matroš. Takže možná příště …
Čtvrtek, 24. března, 2005
Další novinkou na KOB Records je nový CD kapely LOS DINGOS. Los Dingos pocházejí ze Španělska a kombinují ska, reaggae a rocksteady – a do toho všeho ženskej vokál. Nový album se jmenuje Dreams Of Glory.
Čtvrtek, 24. března, 2005
Nový album taky vydala italská oi! kapela LUMPEN. To nese název In Ogni Caso Nessun Rimorso a obsahuje 13 kvalitních oi! streetpunkovejch skladeb, od kterejch máme čekat něco mezi Cock SParrer a The Opressed. Album vychází jak jinak než na KOB Records.
Čtvrtek, 24. března, 2005
Na Mad Butcheru vychází nové album německejch SKALINERS. Jedná se o jejich v pořadí již čtvrté album, jmenuje se Steal The Music a obsahuje celkem 11 novejch válů. Názvy některejch songů: Steal The Music, Big 5, Me And The Doc, Born In ´75, I Wanna Know, Skank ´til You Drop, Burnin´ Love nebo The Locust Plague. V květnu bude samozřejmě následovat turné po Německu.
Středa, 23. března, 2005
Legendární Oi kapela The Oppressed vydává EP na kterém najdeme samé nové věci. EP vychází u Insurgence Records s názvem The Insurgence EP a má vyjít 29.4. Dále vychází, u stejné firmy, dvě double alba. Jedno je výběr toho nejlepšího od The Oppressed s názvem Skinhead Times – 1982/98 – 2CD a druhé má být výběr coverů, které kapela za těch pár let natočila s názvem Won’t Say Sorry – The Complete Cover Story 2CD. Máme se na co těšit.
Středa, 23. března, 2005
Hellcat Records vydá 21.června re-edici alba Brought Back To Life z roku 1994 od NEKROMANTIX. CD bude obsahovat kromě videoklipu k písni Born To Be Alive také intro, původně navržené právě pro tohle album. To se však na vydání z roku 1994 neobjevilo, protože zůstalo na namotané kazetě v magneťáku 🙂 Re-edice bude zároveň obsahovat jinak zahrané verze válů Nekrofelia a Monster Movie Fan, takže skalní příznivci kapely se maj určitě na co těšit 😉
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Více informací
Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.