Na Barvákově Insane Society Records se chystá několik tuze zajímavejch releasů, zde je stručnej výpis: VIVISICK – supr HC thrash kapela z japonského Tokya, rychlé a energické songy se sborovým zpěvem, připomínající spolky jako Systematic Death nebo Gauze. Vyjde LP i CD verze. MALIGNANT TUMOUR začnou 8.února nahrávat ve studiu Šopa své třetí album, které vyjde taktéž jak na CD, tak na vinylu. Čekej zhruba 10 novejch válců. GRIDE – v květnu naběhnou do studia v Hostivaři a LP / CD vyjde v létě. Společně se studiovým albem rovnou nahrajou i matroš na splitko s THEMA 11, jehož obal vyjde ze stejný dílny jako jejich poslední studiovka. Obě kapely zde do tebe nasypou pár pěkně hutnejch coverů. Rozhodně se tedy máme na co těšit!
Plány INSANE SOCIETY pro rok 2008