Plány INSANE SOCIETY pro rok 2008

Na Barvákově Insane Society Records se chystá několik tuze zajímavejch releasů, zde je stručnej výpis: VIVISICK – supr HC thrash kapela z japonského Tokya, rychlé a energické songy se sborovým zpěvem, připomínající spolky jako Systematic Death nebo Gauze. Vyjde LP i CD verze.  MALIGNANT TUMOUR začnou 8.února nahrávat ve studiu Šopa své třetí album, které vyjde taktéž jak na CD, tak na vinylu. Čekej zhruba 10 novejch válců. GRIDE – v květnu naběhnou do studia v Hostivaři a LP / CD vyjde v létě. Společně se studiovým albem rovnou nahrajou i matroš na splitko s THEMA 11, jehož obal vyjde ze stejný dílny jako jejich poslední studiovka. Obě kapely zde do tebe nasypou pár pěkně hutnejch coverů. Rozhodně se tedy máme na co těšit!