Rozpad HEARTBREAK ENGINES (2002-2008)

Poslední koncert HEARTBREAK ENGINES se uskuteční 30.prosince v
Berlíně, poté kapela ukončí svojí činnost. HE jste mohli vidět na letošním
Mighty Sounds nebo před rokem ve Futuru, kde spolu s The Creepshow
předskakovali Mad Sin. HE založil zpěvák Lou
(ex-The Spook) společně s kontrabasákem Grischou, který od podzimu 2006
hraje i v Demented Are Go. Prohlášení kapely: "Po týdnech a měsících rozhodování přišel čas oznámit rozpad kapely.
Chtěli jsme žít v duchu rock'n'rollu naším osobitým stylem, ale potíže
s tím spojené a další problemy, které vznikly během naší 6-ti leté
existence, vedly k vyhasnutí, které způsobilo rozpad. HE chtějí poděkovat všem fanouškům, kamarádům a lidem co nás podporovali a zůstali celou dobu s námi. Všem se za to omlouváme. Nikdy neříkej nikdy, ale teď už skutečně není co říct…."