Moskevská antifašistická úderka WHAT WE FEEL vydává společný split s běloruskými streetpunks MISTER X. Nahrávka se bude jmenovat „All Against All“ a obsahovat bude po čtyřech válech od každé z kapel, přičemž jeden z nich je vždy cover té druhé (tracklist zde). Vychází 16. února u Fire and Flames a Audiolith records na CD i 12″ vinylu.
Split WHAT WE FEEL s MISTER X