Dub / industrial projekt členů Godflesh a The Bug s názvem TECHNO ANIMAL se uchytil na Relapse, kde vychází reedice alba z roku 2001 s názvem „The Brotherhood of the Bomb„. Samozřejmostí je nový kabátek v podobě remasteringu. Poslech zde.
TECHNO ANIMAL reedice na Relapse