Tři kazety u S.O.D.

Francouzský label Symphony Of Destruction vypustil další tři nové releasy. Všechny tři jsou kazety. Jde o POBREZA MENTAL – „Demo 2017“ (tady), ISOTOPE – „Wake Up Screaming“ (tady) a DEAD HERO – „Grabaciones Completas 2015​-​2017“ (tady). Vše punk!