Ve věku 44 let zemřel frontman PLANES MISTAKEN FOR STARS

Gared O´Donnell, zpěvák a kytarista PLANES MISTAKEN FOR STARS, včera prohrál svůj boj s rakovinou, kapela to před několika hodinami potvrdila na svém instagramu. Gared s nemocí bojoval od srpna 2020, kdy mu byla diagnostikovaná rakovina jícnu ve třetím stadiu. Bylo mu 44 let.
Gared založil PMFS v roce 1997 v Peorii ve státě Illinois, po vydání stejnojmenného EP a sedmipalce se kapela přestěhovala do Denveru v Coloradu. V roce 2001 vydali u No Idea Records debutové album „Fuck with Fire“, na které navázali v roce 2004 deskou „Up in Them Guts“. Po vydání třetího alba „Mercy“ v roce 2006 se kapela rozpadla, aby v roce 2010 začala zase příležitostně koncertovat. Posledním O’Donnellovým albem s PMFS byla jejich čtvrtá deska „Prey“, vydaná v roce 2016.
„Gared strávil poslední rok svého života tím co miloval, psaním a nahráváním hudby,“ stojí mj. v prohlášení kapely. „V současné době usilovně pracujeme na tom, abychom tyto poslední projekty dotáhli do konce. Je srdcervoucí dělat to bez něj, ale víme, že by si přál, abychom dokončili to, co jsme společně začali. Uděláme vše co bude v našich silách, abychom uctili jeho odkaz a šířili odkaz legendy, kterou ztělesňoval.“  R.I.P.

Vložil: Buky
25.11.2021