VOLTAGE SHOP: nový hc punk krám v Brně

Od ledna 2010 je v Brně otevřen nový hardcore / punkový obchod, který na jižní Moravě a možná v celé České republice a Slovensku dlouho chyběl. VOLTAGE SHOP se zaměřuje na široké hudební spektrum, kde si každý fanoušek – od 77 punkrocku přes hardcore / streetpunk, až po třeba sludge / thrash – najde to svoje. Snažíme se upozorňovat na výjimečné, známé i neznámé kapely ze sedmdesátých a osmdesátých let, které stojí za poslechnutí, a o kterých moc není řeč. Zároveň se Vám snažíme nabízet veškeré novinky, které právě vychází a vy byste je těžko někde jinde hledali. Řeč je jak o hudebních nosičích (CD, LP, EP, DVD), tak i o exkluzivním oblečení jako jsou nedostatkové strečové rifle nebo různé bundy, kování na bundy a neomšelé motivy triček a dalších věcí.
Protože hlavní předností VOLTAGE SHOPu je jeho kamenné zázemí, které najdete v Brně, můžete se zde těšit na meeting point a info centrum, kde každý den hraje muzika a kde se kdykoliv můžete informovat na kapely nebo akce, které Vás zajímají.
VOLTAGE SHOP také funguje online, ale zatím je vše v plenkách, takže nové produkty přibývají každý týden! Online shop najdete na adrese: www.voltage-shop.com
Více slova nenahradí, tudíž Vás zveme, ať se k nám přijdete podívat sami a jste spokojeni.

VOLTAGE SHOP:
Lidícká 73
Brno, 60200
Telefon: +420 549 212 005
Email: info@voltage-shop.com

Otevírací doba:
Pondělí – pátek: 13:00 – 18:00
(obchod bude otevřen i v den koncertů, které budou v sobotu nebo neděli)