Vychází Noise Master #32

Po slabých dvou měsících od posledního čísla amatérského plátku NOISE MASTER vychází další číslo. Třicetdvojka je na směšných 56 stranách. Honosí se nekvalitním xeroxem. Žádnou tvrdou obálkou, natožpak barevnou. Na jednotlivých listech najdeš rozhovory s pákistánskými HELL DORMANT, našinci SICK DESTROYER, RAVING ED a INTERPUNKCE. Z dalekého Nového Zélandu pochází Sam a s ním rozhovor. Nechybí recenze na muziku a live reporty. V bio-grafii se nachází FLUORIDE, ExVx, BANDIT – vše USA. FEROX z Guernsey, ANCIENT CURSE ze Srí Lanky, MINOTAUR z Německa a ESCABIOS z Argentiny. Fanzin je protkán několika postřehy od -273,15Zbyni – o cestování na kole aneb co se mu honí hlavou. Ptej se u phr.cz nebo na tomto e-mailu.