Brutal Knights – Feast of Shame

Typ: CD
Rok vydání: 2007
Label: Deranged Records
Délka: 24:31
Autor: Banán
Hodnocení:
Odkaz: LINK

One, two, three, four! Když se tahle muzika umí zahrát, tak je to prostě paráda a je úplně jedno kolik riffů bylo odkud vykradeno, nebo co všechno vám to připomíná. Když se tahle muzika umí zahrát, tak vám prostě nedá šanci, abyste to mohli vůbec začít řešit. Nakope vás prostě do prdele a donutí vás to tlačítko Play zmáčknout znova jaksi automaticky. A přesně tenhle nekompromisní a přímej postup je to čím vás tihle dva pánové a dvě slečny dostanou a že vás to bude bavit je jasné hned po úvodních úderech do rytmičáku, který se bubeník snaží snad usmrtit. A tím to vše teprve začíná, protože pak vás totálně smete jedovatý a extrémně chytlavý mix snad všech atributů, které mě na punku baví. Jedna skladba za druhou, jeden hit za druhým a recept je tak jednoduchej.

Brutal Knights prostě hrají rychlý a extrémně našláplý hc/punk v té nejčistší podobě, kde je naprosto pečlivě nadávkována chytlavost a zpěvnost Ramones, ovšem v jejich podání to má mnohem větší koule a rychlost, je to okořeněno zásadní dávkou tvrdosti Career Suicide (však jsou taky z jednoho města), adolescentní drzostí první desky Circle Jerks a Poison Idea, soundem Rocket From the Crypt a hlavně citem pro napsání dobrých a silných skladeb = totálních hitů. Navíc je to vše zahrané a nahrané tak, že máte pocit, že kapela hraje u vás v obýváku a cáká na vás jejich pot. Texty jsou vtipné popisy různých bizardních životních příhod (názvy skladeb jako „Extreme Lifestyle 07“ nebo „We Have a Website“) a já se při jejich čtení skvěle bavil, stejně jako při poslechu téhle desky!

Jestli máte rádi rychlej, špinavej a chytlavej hc/punk budete na tom stejně, na to sázim krk, protože opravdu neznám jinou kapelu, která by tenhle styl hrále takhle zábavně a přitom tvrdě, jako tihle kanaďani. One, two, three, four!

Brutal Knights budou hrát 8.10.2007 na Sedmičce spolu s Drugstop z Německa a s Radiolokátor, což je nový projekt členů Gride a Lahar! Nenechte si to ujít!

Tracklist:

01. The Perfect Buffet

02. I Do Nothing

03. Bikini Diet

04. Government Is Asshole

05. So Weak

06. Extreme Lifestyles '07

07. Information Overload

08. U.B.B.C.

09. Grow Up Throw Up

10 .Your Fired, I Quit

11 .Vehicle Party

12. Spoil Yourself

13. Don't Tour

14. We Have A Website