Brutally Deceased – Dead Lover´s Guide

Typ: CD
Rok vydání: 2010
Label: Lavadome Productions
Délka: 35:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Tohle kdybys pustil bez předchozího varování nějakýmu zarytýmu metlošovi, odpoví bez váhání: „nějaký vole starý švécko ne?…“. Kdepak milé děti (potažmo čtenáři periferie). Tohle jsou Čechy. Tohle jsou Brutally Deceased. Tohle je mrazení po těle, husí kůže a hromada dalších atributů, který tě bezpečně navedou na stopu kvalitního materiálu. Hudebního.

Při vyslovení slova debut / debutní se 99% lidí, který recenzujou ošívá a celkově z toho nemáme dobrej pocit, že jo? Takže s barvou ven. Na Brutally Deceased jsem narazil … nebo mi je někdo doporučil (to je vlatně fuk) někdy vloni na podzim. Se stejnejma slovama doporučení jako jsou na začátku. Švédsko vole. Ok. Nevěřící Mirek se teda nechal přemluvit a navštívil jejich bandzone. Asi po minutě poslechu bylo jasno a pár CD mířilo nejdřív do distra (s malým odstupem i na recenzi). A teď se stříbrná placka točí v mechanice a já si konečně vychutnávám ten zázrak, kterej se v našich luzích a hájích moc často neobjevuje. Devět old school death metal záseků ve stylu Dismember, Entombed, Unleashed atd. atd. Perfektní zvuk, škopky, který svojí kulometnou palbou (pokud nejde zrovna o přechody) vyťukávaj do tvýho mozku nesmazatelnou linku – d.e.a.t.h.m.e.t.a.l.. Smrt. Místama dojde i na kytarový sólo (povinnost sic!). Tohle je totální pocta a zároveň tak neskutečně dobrý CD, že bych se z toho snad počůral jak malej, skákal snožmo a tleskal pacičkama a kdoví co ještě … Navíc se sluší dodat, že celá tahle cháska je neskutečně sympatická a nehraje si na žádný metalový hvězdy, takže na ně můžeš (k tvému údivu) narazit i na hardcore / punk akcích. Jedním příkladem za všechny může bejt jejich letošní účast na Obscene Society.

Jestli ti přijde ten výplod o něco vejš hodně nekritickej, tak to tak rozhodně je. Haha. Konec debaty (která ani nezačala). Tečka. A jestli nebudeš Brutally Deceased žrát se mnou, nechť tě ve tvých snech zmar a beznaděj provázejí (anebo pády z hodně vysoký vejšky)! 🙂

Tracklist:

1. Lustful Sodom In The House Of God 02:50

2. Dead Lover´s Guide 02:23

3. Blissful Desecration 04:23

4. Then Shall Feast 03:29

5. ... And Here I Die Forsaken 04:29

6. A Life Once Aborted 03:00

7. Demise Of The Human Swine 04:38

8. All That Rots And Withers 03:09

9. Override Of The Venture 04:48