Catastrofy – Besnota CD

Typ: CD
Rok vydání: 2018
Label: Support Underground
Délka: 33:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Castastrofy do rukou dostat a už se jich nikdy nezbavíš! Pokaždý, když si pustím tohle nové (druhé) album s názvem „Besnota“, rozzáří se mi ksicht do úšklebu, protože se u něj vždycky tlemím jak blázen. Castastrofy jsou kapela s jedněmi z nejvtipnějších textů!!! Ale pozor spousta jakože vtipných hlášek či fragmentů textů jsou v podstatě promakané ironické komentáře a glosy k současnému sociopolitickému stavu slovenské společnosti. A to je vlastně ještě bonus navíc!

Hudebně jde tradičně o našláplý thrash s hardcore postupy. Besnota je navíc okrášlená v několika válech hrou na housle. Vůbec mi to tady nevadí a člověk by to (pokud Catastrofy jakože zná a nesetkal se s nimi poprvé) tak nějak i čekal. Třináct válů vám uteče jakoby nic a vy se automaticky budete natahovat po tlačítku replay a pokud vlastníte vinyl, tak pravidelně jak roboti otáček stranu za stranou. Bez mučení se přiznám, že v autě tohle cedlo jede nonstop. A že tím mučím ženu, děti a všechny spolujezdce. Vrcholem byla sobotní cesta na Fear Fest, kdy jsem to měl puštěné v autě a když jsme dorazili do Modré Vopice barmani měli zrovna puštěné to samé. Hahaha! Ještě osobně hrubě cením poslední vál na albu, který se jmenuje „Luciferov papek“, páč hostem v tomhle tracku je Moloch Vlavo (Bum Péler!). Savana puma. Soj! Pro znalé nemusím dále vysvětlovat. Pro neznalé – dejte Tiger a buďte dál v klidu.

Už nějakou dobu slídím po internetech, kam bych na Catastrofy vyrazil, mno zatím vítězí moje lenost, takže je asi budeme muset pozvat na nějaký z příštích Fear Festů.

Municipal Waste visegrádské čtyřky!

Tracklist:

A1 Špinavá Hra

A2 Príručka Mladých Zbojníkov

A3 Jebem Vaše Idoly

A4 Len Slová

A5 Malinový Džem

A6 Posledný Na Zemi

B7 A.D.A.B.

B8 Hôrni Chlapci

B9 Hurá, Vojna!

B10 Morava

B11 Habaďúra

B12 Obyčajná Kurva

B13 Luciferov Papek