He Who Corrupts – Ten Steps to Success

Typ: CD
Rok vydání: 2007
Label: 625 Thrash
Délka: 15:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

 

Corporate grind. Když to Kung Fu Rick zabalili, podstatná část osazenstva se rozhodla pokračovat v drcení jádra pod názvem He Who Corrupts. A nebyli by to vtipálkové z Kung Fu Rick, kdyby tahle kapela nebyla něčím zvláštní, jiná.

Už název alba napovídá odkud vítr vane. Deset kroků k úspěchu. S klidným svědomím můžu tuhle kapelu prohlásit za nejvtipnější a nejvíc ironickou smečku v UG scéně. Na tomhle albu je to teda ještě taková jenom slabá polívčička. Ale například na sedmipalci, kterej si dělá srandu z obalu kultovní Metallicy, to je už dotažené do konce. Singl s názvem „Master of Profits“ a songy jako „Sell´em all“ nebo „One … Million Dollar“ jsou naprostý skvosty.

Pokud projedeš fotky z koncertů, najdeš špeky, kde všichni členové hrajou oblečení v oblecích od Armaniho atp. Myslim, že všechny kancelářský krysy, který do sluchátek pouštěj hluk, za kterej by si od svejch kolegů vysloužili minimálně pozvednuté obočí, ví oč běží. Dělat si prdel z toho, kde děláš, v podstatě sám ze sebe… Dělat si prdel z celý kapitalistický mašinérie. Tahle kapela mě baví.

Jo a k hudbě 🙂 Pekelnej technickej grind core, tak jak jsou puntičkářsky napsaný texty, je i hudba na maximální hranici techničnosti. Nevim jak to borci zvládaj zahrát naživo. Spousta změn, vyhrávek a to všechno v absolutní rychlosti, kterou si styl vyžaduje … Pokud vyžadujete nějaký srovnání, třeba Pig Destroyer nebo tuzemští Ingrowing (ale jenom co se týče techničnosti…).

V bookletu je přesně popsané, jakejch deset kroků musíš udělat, abys byl úspěšný. Nejlepší je poslední: „Step 10: When All Else Fails: Go to Canada“ 🙂

 

Tracklist:

1. Checking Mic Marker

2. Mrs. Andretti´s Hustlers

3. Mic Marker Checked

4. Overture

5. She´s a Fire Engine

6. Linguistic Violations

7. Saigon´s Still Kickin´

8. Unload the White Load

9. This is Beatbox

10. Canada

Shakespeare

Canada