Iron Lung / Shank – split

Typ: CD
Rok vydání: 2005
Label: 625 Thrash
Délka: 21:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Hrubej split. Malinko staršího data vydání, ale co už. První páni na holení Iron Lung. Grind core / power violence rubanice. První songy zvuk a štýlo alá Gride. Sekaný riffy, zpomalovací pasáže, překotný změny tempa. Ze sludge pasáží do non-stop fastcore řezničiny. Těch rozevláčnejch pasáží je tam celkem dost. Takže si pravověrní fanoušci power violence přijdou na své. Stopáž většiny songů do minuty. Intro, utahanej riff, sypačka. Konec. A znova. A znova… Absolutní pocta stylu. Deset válů. Dvoučlenné komando kolem tebe profrčí rychlostí světla. Texty motající se kolem vězeňské problematiky. Neveselá kombinace.

Shank. Nabasovanej zvuk. Těžkotonážní rychlej fastcore / grind, ale opět s pasážema, kdy netrpělivě čekáš na přechod do zběsilýho tempa. Jak když mlátíš kladivem do hromady lidí. Nesereš se s tím. Je to na druhej pohled práce jako každá jiná. Místo hřebů křupající kosti. Rytmus rukou držící kladivo nastavenej na nejrychlejší level. A ty slyšíš podivnej dusivej rytmus z hlubin podzemí. Sedm hříchů. Sedm ironickejch kousnutí (textově) do hnisavejch boláků rádoby scény. Shank.

Celý album má luxusní pevnej a kvalitní zvuk. Tohle je absolutní top ve svým stylu. Povinnost. Máš rád Infest nebo třeba Lack Of Interest? Jdi do toho …

Tracklist:

1. Iron Lung - Riot In The Infirmary

2. Iron Lung - Prison Epidemic

3. Iron Lung - Prison Medical Officer

4. Iron Lung - Search And Expulsion

5. Iron Lung - Stabwound

6. Iron Lung - Chest Assessment

7. Iron Lung - Bound In Voltage

8. Iron Lung - Sour Tests

9. Iron Lung - Wrists Still Raw

10. Iron Lung - Deathbeds

11. Shank - No Logo? No Shit!

12. Shank - "I'm More Of A Feminist Than You Are Dear"

13. Shank - Panoramas Of Hell

14. Shank - Witch Hunts Work

15. Shank - I Spent $50 On Ebay And All I Got Was This Lousy 7"

16. Shank - Remember The Lyric Sheet

17. Shank - Knowing When To Scream