Rotten Brats – Victims Under the Shade of Crucifix

Typ: CD
Rok vydání: 2010
Label: DIY
Délka: 10:00
Autor: phobia79
Hodnocení:
Odkaz: LINK

Rotten Brats z jihočeského Milevska. Dlouho jsem se přemlouval než jsem se pustil do psaní. Ne, že bych měl nějakej problém s produkcí RB, ale znáš ten pocit, když se ti něco líbí, ale to je asi všechno a chybí ti do recenze trochu delší věty rozvité? Prostě tady bych mohl skončit. Demo Rotten Brats se mi líbí … poslouchám ho docela často, ale v hlavě mám díru a nevim co k tomu dál napsat. 🙂

Takže jsem to nakonec vzal tak nějak pocitově. Zamáčkni slzu. Tady moje emo s oříškama v kapse končí. První vál tě hodí do víru precizně zahraného (na tuzemské poměry) fast hardcoru. Zvuk kytary navozuje přesně ten zvuk, kterej jsem miloval u power violence / fastcore kapel US produkce z konce 90. let. Slyšet prvních pár tonů Max z 625 Thrash, neváhá zařadit Rotten Brats na další výběrovku Euro Thrash Retribution.

Postupem času se další vály malinko rozmělňujou a už nedosahujou polohy té vysoko položené laťky, kterou pro mě byl první song. Už to není taková sypačka. Spíš už ten klasickej rychlejší hardcore / punk. Ale samozřejmě opět si to jako celek udržuje svoji kvalitu.

Pro mě osobně opět malé překvapení, protože jsem nečekal nic a mám víc. Doufám v nějakej vinylovej počin …

Tracklist:

1. Victims Under The Shade Of Crucifix 01:18

2. New Age Same Face 01:32

3. Against Yourselves 01:20

4. Cloud Of Death 01:58

5. Revenge 01:21

6. Bring Me Money 02:03

7. When The Boats Sailed 01:12