Ruins – demo

Typ: CD
Rok vydání: 2010
Label: DIY
Délka: 15:20
Autor: Kubánec
Hodnocení:
Odkaz: LINK

 

Jednoho dne mi přišel mail, že by tihle gangsteři rádi koncert na 2. dubna tohoto roku a spolu s tím odkaz na stažení jejich aktuálního dema. Koncert udělat nemůžu, protože v ten stejný den hrajeme v Bratislavě, ale co můžu, je stáhnout, poslechnout a následně napsat recenzi na jejich snažení ze studia. Tady to je!!!

Kapela je to pro mě neznámá, tudíž jsem v podstatě nevěděl do čeho jdu, i když nějaká hc/d-beat/punk popiska u toho byla. S tím d-beatem je to dnes všelijaké, tak jsem si raději počkal na poslech a neudělal jsem zase tak zle. Čekej čtyři songy, které mi vzdáleně připomínají Bombenalarm v jejich crustovější podobě a dejme tomu po kalbě, protože ta energie tomu trochu chybí, zvukově to mohlo být taky šťavnatější. Nevím čím to, ale i přes tyhle moje připomínky se mi ta nahrávka líbí, nechci přehánět, ale vyjít to před pěti – šesti lety na singlu, byl by to uznávaný počin, čímž nechci říct, že teď si uznání nezaslouží, třeba jen tím, že je to zdarma ke stažení.

Nevím kolik z lidí, kteří čtou tuhle recenzi, zná projekt lidí z From Ashes Rise – kapelu Midnight. Od nich mám jedno demo, které mě slušně sejmulo a nebál bych se napsat, že pokud chlapi zabojují a vyhrají se, tak to bude stát za to, bez debat, protože nápady jim nechybí. Tehdy mě to dorazí a já budu plně spokojen… jo a Masaker jim udělá koncert v Bratislavě, lebo teraz sa mu to zdálo suché a vraj by na to nikdo nedošel, uvidíme starý, uvidíme… zatím to je půl na půl!!!!

PS: 2. dubna 2010 nakonec ve Vsetíně.

 

Tracklist:

1. Trümmer 03:43

2. Massa Carnis 03:12

3. Identitys Death 03:56

4. Black Squares 04:29